Марта Адамчук о творческом амплуа MORA, улыбках, любви и красоте

  • Halloween

  • Розовый октябрь

  • Барберинг

  • Трихология

  • Акне

Марта Адамчук

Марту Адамчук зрители знают как яркую участницу «Женского квартала», талантливую певицу под творческим именем MORA, а в прошлом вокалистку «Танцев со звездами» и участницу «Голосу країни». Как в одной девушке сочетается столько граней и как у нее получается все и везде успевать – Марта рассказывает в эксклюзивном интервью для Beauty HUB.

Телеграм Beauty HUB

– Розкажіть про ваше творче амплуа під псевдонімом MORA. У ньому відкрилися нові грані з моменту створення?

– MORA – це внутрішня і ще не розкрита суть мене. Як для самої себе, так і для глядачів. Це образ гідної, достойної, глибокої, багатогранної жінки, у якої багато таємниць. Кожна жінка володіє ними і кожна прагне розкритися. Я – не виключення. Буває дуже страшно зазирнути в глибину себе, але тільки там можна знайти суть, що допоможе жити щасливим, цікавим життям.

Я досі на шляху розкриття нових граней свого амплуа. Я була в пошуку свого сценічного образу і зараз підходжу до того, якою я є, які пісні хочу виконувати – глибокі, фундаментальні, засновані на життєвих цінностях.

– Коли можна чекати новий трек і про що він буде?

– Новий трек зараз в роботі, а ще готується дует з особливою для мене людиною.

Марта Адамчук

– На телеекранах вже з`явилися нові серії «Жіночого кварталу». Як це – завжди бути в доброму гуморі і заряджати хорошим настроєм публіку? І що робити, коли посміхатися зовсім не хочеться?

– Нові серії були довгоочікуваними як для нас, так і для глядачів. Дуже приємно, що люди чекають і постійно запитують, коли ЖК знову з’явиться на екранах. Цей рік вніс корективи у всі галузі нашого звичного життя, й озираючись на все, що сталося, думаючи про невідоме майбутнє, якого ми трошки побоюємося, звісно, сміятися зовсім не хочеться. Але згодом розумієш, що тільки це й залишається робити, аби не просто виживати, але повноцінно жити.

Марта Адамчук Женский квартал

– Ви співаєте, граєте, танцюєте. Як вам вдається поєднувати в собі стільки талантів і як виходить все встигати?

– Ви знаєте, іноді мені здається, що я роблю дуже мало. Іноді – що забагато і надто втомлююсь. Я досі шукаю цей баланс, коли я буду продуктивною для себе і тих, хто мене оточує, без шкоди для свого здоров’я.

– Що вас заряджає на творчість? У чому шукаєте натхнення?

– У любові, як би тривіально це не звучало. Адже нас надихають почуття, вони викликають бажання творити. Та й самі стосунки можна впевнено назвати творчістю. Я вчуся жити саме так і цим надихатися.

– Що допомагає підтримувати тіло у відмінній фізичній формі?

– Мені було би дуже приємно, якби мої форми можна було назвати такими:) Але я намагаюсь адекватно дивитися на речі і завжди бачу, над чим треба ще попрацювати. Звісно, досить часто втома і лінь беруть наді мною гору, але я намагаюся з цим впоратися.

В цілому колись підтримати свою фізичну форму мені допомагали танці (я взагалі мріяла стати танцівницею). Наразі, завдяки карантину, я відкрила для себе дистанційні онлайн-заняття спортом з прекрасною тренеркою.

Намагаюся слідкувати за харчуванням і, звісно, усвідомлюю немалий вплив внутрішнього стану на нашу зовнішність. Якщо ти не відчуваєш або не хочеш відчути внутрішню пробему, тіло обов’язково дасть тобі про це знати.

Марта Адамчук

– На що звертаєте увагу при складанні особистого раціону? Чи стежите за харчуванням?

– Я схильна набирати вагу, якщо харчуюся хаотично. Тому мені доводиться дуже скрупульозно слідкувати за своїм харчуванням, особливо під час гастролей. І… особливо під час карантину:) Я звертаю увагу на те, щоб в продуктах, за можливості, не було цукру. В чистому вигляді не вживаю його взагалі. Також я виключила з раціону молочні продукти і навіть каву п‘ю тільки з розслинним молоком, а ще намагаюся заміняти каву цикорієм. Ну і, звичайно, слідкую за кількістю води, випитої за день (що для мене дуже складно).

– Розкажіть про вашу beauty-рутину. Як доглядаєте за шкірою вдома?

– Оскільки моя шкіра часто потрапляє під грим, за нею треба особливо слідкувати. У свої вихідні намагаюся не робити makeup зовсім, давати шкірі перепочинок і головне – висипатися. Вода, до речі, вiдiграє не меншу роль для гарного стану обличчя. Щодо домашнього догляду – я ще досі в пошуках ідеального «раціону» для свого типу шкіри.

– Який макіяж можете назвати улюбленим? На сцені і в буденному житті?

– На сцені мені подобається робити акцент на виразність очей. В житті це може бути або абсолютно натуральний макіяж, або makeup з червоною помадою.

Марта Адамчук интервью

– У світлі останніх подій всі говорять про туризм в Україні. Назвіть топ-5 місць, куди із задоволенням хотіли би повернутися.

– Я би дуже хотіла врешті відвідати батьків. Я з Чернівецької області, а там протягом всього періоду пандемії ситуація дуже напружена. І ми з батьками в основному бачимося тiльки онлайн. Удома мене завжди чекають рідні люди і прекрасні краєвиди.

Якщо говорити про туризм, то мені дуже сподобався замок Радомишль у Житомирській області. Думаю, там у всі пори року дуже атмосферно. Нещодавно відкрила для себе майже дикий пляж у Бердянську і була приємно здивована. Також я дуже люблю Карпати і просто обожнюю Львів.

Подписывайтесь на наш Instagram и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте также