Топ-10 находок с SPF доктора дерматовенеролога, онколога Ульяны Градиль

  • Self-love: celebrate yourself

  • Это по любви

  • Пептиды

    Пептиды

  • Биохакинг кожи

    Биохакинг кожи

Ульяна Градиль

Редакция Beauty Hub расспросила доктора Ульяну Градиль о солнцезащитных средствах для кожи, которые она рекомендует использовать летом.

Средства для защиты кожи от ультрафиолета должны быть в косметичке каждого не только летом, но и круглый год. Однако в самый жаркий сезон фактор SPF должен быть выше. Это предотвратит появление соллнечных ожогов и покраснения, а также обезопасит от пигментных пятен и других признаков фотостарения. Единственный вопрос — как выбрать качественный продукт, когда на бьюти-рынке так много вариантов?

Редакция Beauty Hub расспросила доктора дерматовенеролога, онколога Ульяну Градиль о рекомендуемых солнцезащитных средствах, которые стоит использовать летом.

Редакция представила оригинальную версию текста, без перевода.

Biogena Hydrating SPF 15

Улюблений крем, універсальний для всіх типів шкіри, ультралегкий, дає максимальне зволоження, вирівнює тон, гіпоалергенний, з вакуумним дозатором.

Eucerin Гель SPF 30

Iдеальний для проблемної, жирної, комбінованоі шкіри, та шкіри з акне. Гелеподібна текстура не відчутна обличчi, не дає відчуття жирності, містить антисептичні та підсушуючі речовини.

Academie Fluide Hydratant SPF 30

Гіпоалергенний зволожуючий крем, який окрім захисту від сонця робить шкіру м’якою, еластичною та попереджає фотостаріння. 

Christina Forever Young SPF 40

Приємний запах та консистенція, яка дуже легко наноситься та не відчувається на обличчі. Підійде для усіх типів шкiри, але найкраще покаже себе на шкірі, схильній до сухості та лущення. 

iS Clinical Extreme Protect SPF 30

Містить ектремозими – які сприяють захисту та відновленню ДНК клітин. Крем добре зволожує та має антиоксидантні властивості.

читайте также

 

Babe Kрем SPF 50+

Гіпоалергенний, ультралегкий, швидко всмоктується, не відчутний на обличчі, підійде для усіх типів шкіри.

ZO Obagi Oclipse SPF 30/50

Крем має сертифікат «Фонду по боротьбі з раковими захворюваннями шкіри» – зменшує їх ризик. Забезпечує щоденний багатофункціональний захист від UVA/UVB та HEV-випромінювання. Комплекс ZOX12™ забезпечує безперервний антиоксидантний захист від вільних радикальних ушкоджень та шкідливого впливу ІЧ-променів. Забезпечує захист та відновлення ДНК. Допомагає мінімізувати запалення. Відновлює зволоження і покращує ліпідний бар’єр, зменшує прояв дрібних зморшок.

Genosys BB крем-бальзам SPF 30

Крем, який маскує недоліки шкіри, забезпечує  її відновлення, при цьому захищає від сонця. Ідеально підійде людям, які хочуть мати 2в1. 

Avene компактна крем пудра SPF 50+

Iдеальний мутуючий засіб для чутливої шкіри з вираженими недоліками, яка потребує високого ступеня захисту та маскування висипань. Досить щільна текстура, зручна у використанні.

Teoxane High Coverage Corrective Foundation SPF 50

Це тріо кремових коректорів (від світлого до бронзового) які при несенні на обличчя перетворюються на матове покриття. Можна наносити як пудру на Т-зону, а можно робити контурінг і прицьому мати надійний і високий захист від UV-промінів. 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте также