14 Бер 17

Б'юті-персона: Пет Макграт

Візажист, який заново винайшов макіяж

Візажист, який заново винайшов макіяж

Королева макіяжу, найвпливовіша жінка в б'юті-індустрії і найбільш відомий візажист у світі. Про неї говорять на кожному Тижні моди, нею захоплюються редактори відомих глянцевих видань, співають оди дизайнери і фотографи. Вона – Пет Макграт.

«Пет славиться тим, що подорожує із більш ніж півсотнею великих полотняних торбин із косметикою та обладнанням, – розповідає у своїй автобіографічній книзі Грейс Код-дінгтон, креативний директор американського Vogue і права рука Анни Вінтур. – В готелі їй доводиться замовляти окремий номер для зберігання всього цього скарбу. Відповідно, замовляється і додатковий транспорт ... В торбах Пет все бездоганно підібрано і ретельно марковано. В одній, наприклад, можуть зберігатися тюбики тонального крему бежевого відтінку від 1 до 100, а в іншій – помаранчева помада від 15 до 50 відтінків."

Пет Макграт встигла здобути славу ще в 1990-х, працюючи над колекціями макіяжу для Dolce & Gabbana, Armani, Max Factor. 1994 року директор моди журналу i-D Едвард Еннінфул запросив Макграт взяти участь у спланованій фотозйомці. Проігнорувавши тренд того часу на яскравий макіяж і товстий шар косметики, Пет створила щось нове, що несказанно здивувало всіх. Саме тоді всі зрозуміли – Макграт не слідує за трендами, вона створює їх сама.

«Я був вражений її манерою роботи з кольорами і її поглядами на жіночу красу, – розповідає  Джорджо Армані. – Вона ніколи не дозволяла косметиці стати просто маскуванням».

Потрапивши за лаштунки світових Тижнів моди, Пет вводить нове правило, яким дизайнери користуються досі – подіумний макіяж повинен відповідати концепції колек-ції. Завдяки такому креативному підходу, зараз Пет створює в середньому по 80 б'юті-образів за один сезон і є найбільш ви-сокооплачуваним візажистом у світі.

При цьому вона встигає створювати макіяж для відомих рекламних кампаній, розробляти нові відтінки для CoverGirl і виконувати обов'язки креативного директора такого промислового гіганта як Procter & Gamble.

Чи клеїть вона брови для шоу Гальяно, чи робить очі, як у оленятка Бембі для Viktor & Rolf, чи чіпляє стрази на повіки моделей показу Dior – Пет «інтерпретує» обличчя по-своєму і це завжди має чудовий вигляд!

Також читайте «Кращі б'юті-образи на Тижні моди в Парижі»