+1 в команді: тенісистка Емма Радукану — амбасадор Tiffany & Co.

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

+1 в команді: тенісистка Емма Радукану — амбасадор Tiffany & Co.

Tiffany & Co., як і багато інших ювелірних брендів, переживає часи трансформації. Новим амбасадором компанії стала професійна британська тенісистка Емма Радукану.

Багато ювелірних експертів уже встигли висловитися про те, що у Tiffany & Co. розпочалася нова ера. Компанія хоче освіжити свій імідж, розширити аудиторію й показати, що ювелірні прикраси мінімалістичного дизайну — актуальні в будь-якій ситуації, від виходів на червону доріжку до спортивних змагань. Саме тому бренд Tiffany & Co. за останні декілька місяців представив цілу команду нових амбасадорів. Ними стали подружжя співаків Jay-Z і Beyonce, акторка та зірка серіалу «Хід Королеви» Аня Тейлор-Джой, а тепер ще й тенісистка Емма Радукану. Емму оголосили представником бренду на щорічній урочистій події The British Vogue X Tiffany & Co. Fashion And Film Dinner 2021.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Emma Raducanu (@emmaraducanu)

«Я дуже рада приєднатися до знакової родини Tiffany & Co. як амбасадор бренду. Можливість представляти особливі ювелірні вироби — це велика честь для мене!» — прокоментувала Емма.

18-річна канадійська спортсменка стала відомою на весь світ у серпні 2021 року. Емма Радукану — перша тенісистка в історії, яка виграла Відкритий чемпіонат США (один із турнірів Великого шлема) з числа тих, хто пройшов кваліфікацію одиночного розряду. Крім того, дівчина досягла найвищого місця в одиночному рейтингу WTA (Жіночої тенісної асоціації). 

Емма Радукану зізналася, що на знакових спортивних змаганнях вона носила мінімалістичні прикраси від Tiffany & Co. і вони завжди мали для неї особливе значення.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Tiffany & Co. (@tiffanyandco)

«Це культовий бренд! Я досить давно з ним пов’язана. Я носила перстень, браслет, сережки й ланцюжок із хрестиком упродовж усього US Open. Ці прикраси завжди будуть для мене особливими», — сказала Емма Радукану в останньому інтерв’ю.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Tiffany & Co. (@tiffanyandco)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також