5 головних велнес-трендів 2021 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

5 главных велнес-трендов 2021 года

Особистий психолог, домашня їжа, Zoom-тренування, антисептики в кожній сумочці, дотримання соціальної дистанції – минулий рік змінив нашу свідомість та визначив кілька основних велнес-трендів, яких ми дотримуватимемося і цього року. Розповідаємо про п’ятірку найпопулярніших.

На тлі невизначеності і стресу, яких за час пандемії випало сповна, турбота про себе і власний добробут стала життєво необхідним заходом. За прогнозами експертів, цього року більшість людей поглибляться в тему психотерапії, будуть зміцнювати тіло і імунітет, а також почнуть ретельніше стежити за своїм гормональним і сексуальним здоров’ям. Про це і не тільки – у статті Beauty HUB.

Self love і self care

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Skincare.com by L’Oréal (@skincare)

Останнім часом позначився явний тренд на self love і self care. Минулий рік показав нам, що час для перезарядження має велике значення, а любити себе – дійсно важливо.

«Наші тіла є арбітрами безпеки, і коли ми відчуваємо небезпечність цього світу, або якщо наші основні людські потреби не задовольняються, ми починаємо ламатися – духовно, емоційно, фізично, ─ пояснює Летем Томас, доула і засновниця оздоровчої платформи Mama Glow. – Єдиний спосіб залишатися сильним і рухатися вперед – це усвідомити свої вразливі місця, проявляти до себе любов, турботу і повагу».

Здоровий сон, якісний відпочинок, догляд за собою, духовні практики – все це прості способи повернути в життя баланс і відчуття комфорту. Вони не просто надають позитивний ефект, а є важливими інструментами для оздоровлення та лікування.

Digital-психотерапія

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Отечественная. (@luchmgz)

Ще одна тенденція, якої ми будемо дотримуватися в 2021 році, ─ приділяти увагу не тільки своєму фізичному, але й ментальному здоров’ю. Уміння розуміти і впливати на свій емоційний стан допомагає впоратися зі стресом і знаходити гармонію зі світом (а це важливий аспект турботи про себе).

Крім курсів з медитації і статей про усвідомленість, популярності набирає цифрова психотерапія: багато форм консультування і терапії тепер доступні дистанційно – в безпечних умовах вдома. Консультації з психологом через скайп замість особистих зустрічей стали нормою життя, на експертів у цій галузі все частіше підписуються в Instagram, а кількість онлайн-платформ з вибору потрібного фахівця постійно збільшується.

Домашній фітнес 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от BLANCO BUNGALOW (@blancobungalow)

Наступний тренд, який перейде в 2021-й з минулого року, ─ онлайн-тренування. В умовах ізоляції та переходу на віддалену роботу багато хто зрозумів, що налаштувати спортивний режим цілком реально в домашніх умовах. Хтось не став переривати заняття і продовжив займатися з персональним тренером по Face Time, хтось вирішив підтримувати форму за допомогою відео на YouTube і навіть у TikTok, а хтось відкрив для себе віртуальні групові тренування. Нові технології та кількість онлайн-пропозицій від професійних тренерів підтверджують, що заняття спортом у власній квартирі можуть проходити так само ефективно, як у фітнес-студії.

Гормональне здоров’я

За час пандемії багато хто зіткнувся з проблемою постійного напруження, стресу і тривоги, що призвело до гормональних порушень. Гормони контролюють багато важливих функцій організму (настрій, самопочуття, поведінка, безпосередньо впливають на здоров’я і стан шкіри, волосся і нігтів), тому відновлення і підтримання їх балансу – ще один важливий велнес-тренд, на який варто звернути увагу.

«Гормони подібні музиці, що грається в красивій симфонії, яка іноді дисонує, – пояснює акушерка-гінеколог Еден Фромберг з Нью-Йорка. ─ Коли гормони грають дуже голосно або тихо, занадто швидко або повільно і не взаємодіють з іншими, вироблений звук може подразнювати всю систему».

За останні кілька років у сфері краси навіть виникли спеціальні лінії з догляду за шкірою, адаптовані до гормональних циклів (така косметика допомагає усунути гормональний дисбаланс, що спричиняє вікове акне і передчасне старіння). Також спостерігається попит на вітамінні комплекси, які в той чи інший спосіб беруть участь у регуляції гормонів.

Сексуальна революція

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от maude® (@getmaude)

Завершує наш список велнес-трендів турбота про інтимне здоров’я. Секс-індустрія хоче змінити ставлення до сексуального задоволення і самозадоволення, і, треба визнати, вдало. Інтимні питання все більше виходять з тіні, чому сприяють самі виробники секс-іграшок, а також знаменитості та інші лідери думок, що підтримують їх. Період 2020-2021 можна сміливо назвати початком нової сексуальної революції. Революції, якою керують жінки.

«Я вважаю, що сексуальне здоров’я – це базове право кожної людини, ─ заявила в одному з інтерв’ю Дакота Джонсон. ─ Секс з обопільної згоди й інтимне задоволення є проявами турботи про тіло. У кожного має бути доступ до якісних товарів для сексу, попри гендер, вік повноліття або тип сексуальності». Минулого року актриса стала інвесторкою і креативною директоркою велнес-бренду Maude, що просуває теми усвідомленості й сексуальної освіти.

Слідом за нею про свою співпрацю з іншим брендом інтимних товарів оголосила Кара Делевінь. Модель стала співвласницею і креативною директоркою марки Lora DiCarlo, яка випускає іграшки для сексу. Своєю місією компанія називає позбавлення стереотипів навколо сексу і жіночого оргазму. Власне, цим темам також присвячено блог про сексуальність і її форми на сайті Lora DiCarlo.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також