5 найкращих фільмів з Ксенією Мішиною

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

5 найкращих фільмів з Ксенією Мішиною

Ксенія Мішина має дуже велику фільмографію. Ми вирішили виділити п'ять її найяскравіших і незабутніх ролей, заради яких точно варто ближче познайомитися з українськими фільмами та серіалами.

Ксенія Мішина на сьогоднішній день є однією з найвідоміших актрис в Україні. Ми також знаємо її як переможницю «Танців із зірками» у 2019 році та першу «Холостячку», за серце якої боролися десятки чоловіків. Звичайно ж, участь у гучних телешоу принесла Ксенії ще більшу славу, прикувши до її особи увагу тисяч українців. Сьогодні ж згадуємо, які ролі зробили з Ксенії зірку кіноіндустрії і змусили всю країну говорити про харизматичну, талановиту та неймовірно красиву дівчину.

«Кріпосна»

У костюмованій історичній драмі “Кріпосна” Ксенія Мішина зіграла одну з головних ролей – жорстоку та вимогливу поміщицю Лідію Шефер, яка відрізняється сильним характером, раціональністю та твердістю у прийнятті рішень. Незабаром на екрани вийде третій сезон серіалу, в якому раніше вбита Лілія виявиться цілком живою!

Кінокартина розповідає історію Катерини Вербицької – дівчини з аристократичними задатками, яка виросла у будинку багатіїв, завжди залишаючись лише служницею. Саме її сповнене драматичних поворотів життя лежить в основі сюжету «Кріпосна».

«Ти тільки мій»

У багатосерійній мелодрамі «Ти тільки мій» Ксенія Мішина виконує дуже складну роль Вероніки – дівчини, яка щойно вийшла з колонії і будь-що бажає повернути свого сина. Підлітка Льову виховували прийомні батьки Тетяна та Михайло, які не хочуть розлучатися з дитиною. Вони підозрюють, що Веронікою керує зовсім не кохання, а бажання помститися людині, яка і посадила її за ґрати.

«Спадкоємиця мимоволі»

Головна героїня серіалу Софія мріє зібрати гроші, щоб вирушити на розкопки до Туреччини разом із молодим професором Ігорем Данилевським. Однак він уже давно закоханий у свою однокурсницю Олександру, яку зіграла Ксенія Мішина. Саша збирається  заміж за онука олігарха, і кохання Ігоря залишається без відповіді. Події розгортаються, коли з’ясовується, що Софія є спадкоємицею стародавнього роду і вона, виявляється, неймовірно багата.

«Гола правда»

У комедії «Гола правда» Ксенія Мішина грає одну із подруг Андрія, який запросив усіх своїх друзів відпочити в Одесі, а заразом і протестувати перед відкриттям його новий розважальний клуб. У закладі безліч кімнат із різними іграми, а в одній з них стоїть справжній детектор брехні. Молоді люди вирішують зіграти, ставлячи один одному каверзні та пікантні питання. Коли правда виходить назовні, під загрозою опиняється не лише дружба.

«Підкидьок»

У 4-серійному фільмі «Підкидьок» Ксенія грає Риту Одинцову – наречену відомого столичного хірурга, у якого все в житті розставлено по поличках. Навіть заради коханої він не збирається змінювати свої звички, а його дні завжди розписані до хвилини. Несподівано у розмірене життя Андрія та Рити вривається маленька дівчинка Аля та перевертає все до гори дригом. Дитина дає зрозуміти дорослим, що красиве та розплановане життя зовсім не означає щасливе.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також