5 причин, чому варто регулярно робити масаж сухою щіткою

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

5 причин, почему следует регулярно делать массаж сухой щеткой

Масаж сухою щіткою, або драйбрашинг, — вкрай корисна річ не лише для нашого зовнішнього вигляду, але і для стану організму. Редакція Beauty HUB зібрала переконливі аргументи, чому вам варто опанувати домашній масаж сухою щіткою.

Супермоделі, акторки та інші світові зірки неодноразово говорили про те, що своєму приголомшливому вигляду завдячують простій процедурі — масажу сухою щіткою. Якщо відкинути скептицизм і озброїтися доведеними фактами, можна стверджувати, що драйбрашинг таки може кардинально змінити нашу зовнішність: змоделювати ідеальні контури тіла, покращити відтінок і текстуру шкіри та подарувати їй здорове сяйво. Це відбувається завдяки ідеальному комбо масажу всього тіла та м’якому механічному впливу, який забезпечує спеціальна щіточка.

5 причин, почему следует регулярно делать массаж сухой щеткой

Суттєва перевага драйбрашингу в тому, що він не потребує особливих навичок, інструментів та часу. Процедура займе від трьох до восьми хвилин вашого часу — головне, проводити її регулярно. Також важливо дотримуватися певної послідовності: «причісувати» шкіру перед прийняттям душу, а після процедури наносити на тіло тонкий шар олії чи крему і випивати склянку води. Це допоможе відновити водно-сольовий баланс і покращити самопочуття.

Нижче наводимо 5 причин, чому варто хоча б спробувати масаж сухою щіткою.

Безпечна ексфоліація

5 причин, почему следует регулярно делать массаж сухой щеткой

Відлущування мертвих клітин із поверхні шкіри — невіддільний етап догляду за тілом. За допомогою ексфоліації можна покращити відтінок і зовнішній вигляд шкіри, зробити її гладенькою та шовковистою на дотик. Ще один плюс: регулярний відлущувальний догляд дає можливість вашій шкірі більш ефективно абсорбувати активні інгредієнти з кремів і сироваток. Ті, кому скраби та пілінги для тіла з певних причин не припали до душі, можуть спробувати драйбрашинг. М’яка щітка з натуральною щетиною за правильного використання чудово полірує шкіру, але не подразнює її.

Детокс

5 причин, почему следует регулярно делать массаж сухой щеткой

За словами експертів, масаж сухою щіткою глибоко очищає та відкриває пори. Це полегшує потовиділення організму і сприяє швидкому виведенню токсинів та патогенних мікроорганізмів із глибоких шарів шкіри та цілого організму. Такий детокс — чудовий спосіб природним чином продовжити молодість вашого тіла, покращити відтінок шкіри, тургор, запобігти появі висипань та нерівностей. Ще одна перевага детоксу в тому, що саме після виведення всіх непотрібних речовин шкіра набуває красивого природного здорового сяйва.

Покращення тонусу всього організму

5 причин, почему следует регулярно делать массаж сухой щеткой

Масаж сухою щіткою стимулює циркуляцію крові, прискорює метаболізм у тканинах і покращує роботу лімфатичної системи. Це допомагає буквально «оживити» наше тіло: покращити тонус шкіри та налагодити всі життєво важливі процеси в організмі. Медики стверджують, що драйбрашинг також сприятливо впливає на нервову систему, тож простий п’ятихвилинний ритуал може стати справжнім порятунком після напруженого дня.

Запобігання набрякам

5 причин, почему следует регулярно делать массаж сухой щеткой

Драйбрашинг — чудовий варіант для тих, хто схильний до застою рідини в організмі та набряків у різних зонах тіла. Домашня процедура стане корисною після тривалого дня на високих підборах, а також перед менструацією, коли всі процеси в організмі сповільнюються. Після механічного впливу зайва рідина виходить з організму, а контури тіла стають більш виразними.

Боротьба з целюлітом

5 причин, почему следует регулярно делать массаж сухой щеткой

Основною причиною виникнення целюліту є порушення кровопостачання, що веде до голодування клітин нашого організму, які, своєю чергою, накопичують жир із токсинами та іншими шкідливими речовинами. Як ми вже згадували, драйбрашинг розв’язує всі ці проблеми та, як бонус, допомагає позбутися целюліту. Звичайно, дива чекати не варто, але такий спосіб явно покращить форму до пляжного сезону.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також