5 причин, чому варто полюбити танці

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Танці – не тільки красивий вид мистецтва, але і корисне, і захоплююче хобі.

Останніми роками інтерес до танців постійно зростає, відкриваються школи танців, а на телебаченні виникають нові танцювальні шоу. Необов’язково ставати професійним танцюристом – можна зробити це своїм хобі й так урізноманітнити дозвілля. Та і стилів дуже багато: і бальні, і класика, і латино-американські, і стрип-пластика, і східні, і хіп-хоп… Кожен може вибрати, що йому до душі. А ще танці корисні і для здоров’я, і ​​для фігури, і для емоційного стану. Загалом, причин полюбити танці багато, але зупинимося на головних.

Покращують фізичну форму

Навіть якщо ви активно займаєтеся спортом, танці стануть для вас чимось абсолютно новим, до чого тіло не звикло. З боку здається, що це так просто, але танець – це серйозне аеробне навантаження. Наприклад, за годину балетного тренування можна спалити близько 405 ккал, а танцюючи брейк-денс – від 400 до 650 ккал.

Знижує стрес і допомагає розслабитися

Танець підвищує вироблення «гормону щастя» серотоніну. Ритмічні рухи спричиняють у танцюристів прилив щастя й умиротворення. Це трохи відрізняється від «ейфорії бігуна», але працює теж на відмінно. За допомогою танцю можна виразити себе і навіть розповісти цілу історію. Танці роблять більш сміливим, позбавляють комплексів і допомагають відкритися.

Причины заняться танцами

Стимулюють роботу мозку

Вивченням впливу танцю на стан мозку і розумових здібностей вчені почали займатися нещодавно. У 2008 році журнал Scientific American опублікував статтю, в якій нейробіологи назвали танці подвійним задоволенням, синхронізацією руху тіла з музикою. Зі слів учених, музика стимулює центри винагороди в мозку, а танець активує сенсорні та моторні схеми.

Підтримують суглоби в тонусі

Як показали дослідження, у танцюристів менше травм із суглобами, особливо в області колін, ніж у спортсменів. Це пов’язано з тим, що танці не перевантажують суглоби, а зміцнюють їх, на відміну від бігу або тенісу, які вимагають постійного повторення однієї й тієї ж дії, надаючи навантаження на той же суглоб.

Допомагають соціалізуватися

Нове захоплення, нове місце, нові люди. Танці допомагають людям знайомитися, розслабитися і розкритися. Парні танці допомагають побороти затиски і страхи, краще відчути іншу людину, її настрій. Ці навички знадобляться і в інших аспектах життя. Займаючись танцями, легше зустріти близьких за духом людей, з якими буде приємно проводити час і за межами танцювального класу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також