6 причин, чому перший сольник DANTES став найкращим концертом зими

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

DANTES

Почати зиму максимально яскраво, ефектно, голосно, по-справжньому тепло та щиро можна було 1-го та 2 грудня на першому сольному концерті DANTES, що із задоволенням і зробила редакція Beauty HUB, давши волю закаблукам.

Восени Володимир Дантес безмежно порадував усіх шанувальників своєї творчості, анонсувавши свій перший сольник. Як і варто було очікувати, всім охочим квитків не вистачило, а повний sold out підказував, що лише одним концертом цього року DANTES не обійтись. Саме тому і 1-го, і 2 грудня на концертному майданчику Bel Etage ми зустрічали зиму та насолоджувалися першим концертом українського артиста, на якому він, ну, нарешті, співав! Ми зібрали барвисті моменти, які запам’яталися нам найбільше і стали вагомими причинами, чому цю подію можна назвати найкращим концертом зими!

Улюблені хіти

DANTES

Під час сольника Володимир Дантес заспівав свої відомі хіти, які хором співав увесь зал. І варто було артисту на кілька секунд відвести мікрофон, як публіка із задоволенням доводила, що тексти пісень вона знає не гірше, ніж сам DANTES. “Сумні танці”, “Тепер тобі 30”, SASHA та інші гучні композиції порвали зал. Саме за ці хвилини єдності музики, фанатів та артистів ми так цінуємо нечисленні, але такі потрібні нам концерти.

Нові та старі пісні

DANTES

Під час виступу Володимир Дантес презентував три нові пісні, релізи яких відбудуться вже у 2022 році. Не псуватимемо сюрприз, але все ж таки скажемо, що на вас чекає несподіваний електронний експеримент у репертуарі артиста — «Льод», неймовірно запальна та драйва композиція «Рвусь», а також зворушливий трек «Злочинці».

Несподіванкою для всіх став чуттєвий кавер на пісню Євгенії Власової «Вітер надії», який з перших рядків підхопив увесь зал. Також DANTES виконав динамічний кавер на пісню гурту Total «Б’є по очах», а фінальним акордом концерту стала «Дівчинка Оля» з репертуару «ДіО.фільмів». Артист зізнався, що не виконував її вже років із десять.

Танці на барній стійці

DANTES

У якийсь момент Володимир Дантес виліз на барну стійку, феєрично відкоркував пляшку ігристого і щедро полив ним усіх довкола! У цей час він виконав пісню «Якби», супроводжуючи її ексцентричними та яскравими танцями. Сказати, що публіка була у захваті – нічого не сказати!

Елементи стендапу

DANTES

Між піснями DANTES можна було вловити не просто жарти, а цілі стендап-сценки, в яких артист, без сумніву, чудовий. Володимир розповідав кумедні та інтимні історії з особистого життя, кидав гострі натяки, ділився подробицями створення своїх пісень, а також звертався до Наді Дорофєєвої та своєї мами, які прийшли його підтримати.

Wow-образ

DANTES

Що вже приховувати, багато дівчат прийшли не тільки послухати DANTES, але й подивитися на нього! І артист не розчарував. Червоні штани з підтяжками, чорна майка, чорно-білий піджак з принтом та барвистий пояс виглядали на Володимирові дуже ефектно та органічно, а доповнив образ чорний макіяж очей та блискітки у зовнішніх куточках очей, а також навмисно недбала, бунтарська укладка. До речі, не обійшлося і без голого торса.

Чарівне шоу

DANTES

Ідею концепції шоу Dantes Late Light Show розробив режисерський гурт TRI.DIRECTION. У тому числі завдяки їхнім старанням ми побували не просто на концерті, а на феєричному та незабутньому заході, кожен елемент якого дозволяв поринути в атмосферу музики. Наприклад, графічні елементи за спиною артиста допомогли глибше відчути настрій кожної пісні, а хуртовини з барвистого метафану надавали ще більше драйву композиціям та задавали святковий настрій. Над високотехнічним світловим оформленням концерту працювала команда Alight, у кейсах якої концерт Monatik у НСК “Олімпійський”, фестиваль Atlas Weekend, премія M1 Music Awards та інші масштабні шоу.

Якщо ви не встигли купити квиток на перший сольник DANTES, не переймайтеся. Ми впевнені, це лише початок довгого концертного шляху Володимира, і величезна армія шанувальників, яка два дні поспіль вибухала в Bel Etage, – тому доказ.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також