7 класних фільмів до 90 хвилин

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

7 класних фільмів до 90 хвилин

Драми, комедії, детективи і трилери, які вас підкорять і не вимагатимуть багато часу.

«Бідна багата дівчинка» (Young Adult)

37-річна письменниця Мевіс (Шарліз Терон), колишня королева школи, повертається до рідного містечка. Вона хоче знову підкорити свою юнацьку любов, ігноруючи той факт, що він одружений і чекає дитину.

Жанр: комедія.

«Елітне суспільство» (The Bling Ring)

Фільм Софії Копполи, в основу сюжету якого лягла стаття з журналу Vanity Fair «Підозрювані носили ЛаБут» (The Suspects Wore Louboutins). Реальна історія про групу підлітків, які грабували будинки голлівудських знаменитостей. Вони «обчистили» Періс Хілтон, Орландо Блума, Ліндсі Лохан й інших на суму понад три мільйони доларів. У головній ролі Емма Уотсон.

Жанр: кримінальна драма.

«Життя в забутті» (Living in Oblivion)

Один день з життя знімальної групи. Режисер авторського кіно Нік (Стів Бушемі) намагається зняти фільм і не збожеволіти. Актори забувають слова, ламається апаратура, на майданчик приїжджає мама, а «карлик зі сну» (якого, між іншим, зіграв Пітер Дінклейдж з «Ігри престолів») все ніяк не може розсміятися в потрібний момент.

Жанр: комедія.

«Зморшки» (Arrugas)

Зворушливий й одночасно кумедний, іспанська анімаційний фільм про дружбу двох літніх чоловіків – Еміліо і Мігеля, сусідів по кімнаті в будинку для літніх людей. В Еміліо рання стадія хвороби Альцгеймера. Мігель і його приятелі допомагають йому уникнути попадання в страшне місце – «поверх безнадійних випадків», звідки вже ніхто не повертався.

Жанр: драма.

«Молода і прекрасна» (Jeune & jolie)

Фільм Франсуа Озона про 17-річну Ізабель, яка стає повією. Вона робить це не стільки заради грошей, скільки для задоволення і вивчення своєї сексуальності. Поворотним моментом в її «кар’єрі» стає смерть одного з клієнтів.

Жанр: драма.

«Звірі дикого півдня» (Beasts of the Southern Wild)

Маленька Хашпаппі живе з батьком в дивній халабуді на краю світу. Мало не з народження він вчив дочку виживати самостійно, і ці знання знадобляться маленькій дівчинці, коли тата скосить страшна хвороба. Хашпаппі вирушить на пошуки матері, а в цей час природа ніби збожеволіє: льодовики почнуть танути, на землю повернуться доісторичні тварини. «Звірі дикого півдня» стали переможцями фестивалю незалежного кіно «Санденс» й отримали нагороду в Каннах за режисерський дебют. А виконавиця ролі Хашпаппі – Кувенжаней Уолліс – стала наймолодшою ​​номінанткою на премію «Оскар» в категорії «Краща актриса».

 Жанр: драма, фентезі.

«Майже чоловік» (Mer eller mindre mann)

Як і «Бідна багата дівчинка», це фільм про дорослішання, яке, попри вік, так і не настало. Генрік продовжує тусуватися так, ніби йому 20. Але коли його подружка вагітніє, Генріку доводиться знайти роботу, нормальне житло і взагалі виправдати надії навколишніх.

Жанр: комедійна драма.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також