Абразивний пілінг, або Які бувають скраби

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

как выбрать скраб

Скраб є однією з різновидів пілінгу. Його використовують для видалення відмерлих частинок шкіри. Розберемося, коли потрібен скраб для тіла і як його використовувати для шкіри обличчя.

Скраб складається із абразивних частинок, які сприяють відлущуванню мертвих клітин шкіри. Крім цього, до його складу можуть входити компоненти, які будуть доглядати за шкірою.

Які бувають абразиви

Натуральні абразиви використовуються найчастіше у скрабах. Це можуть бути подрібнені виноградні або абрикосові кісточки, кава, цукор, морська сіль, вівсяні пластівці, перлова або рисова пудра, шкаралупа горіхів. Скраби з такими абразивними частинками найчастіше використовуються у процедурах з догляду за тілом, оскільки такі частинки мають різну форму і досить агресивні для використання на шкірі обличчя.

Штучні полімери мають однакову, найчастіше круглу форму. Такі мікрогранули досить делікатно видаляють мертві клітини, що дозволяє використовувати ці скраби в догляді за чутливою шкірою.

Як вибрати скраб

Крім абразивних частинок, в скрабах використовуються рослинні олії, гелі, креми або глина. Це основа такого засобу. А ось різноманітні додаткові компоненти у вигляді екстрактів трав, наприклад, ромашки і алое додаються для заспокійливої і відновлювальної дії. У скрабах для тіла часто можна зустріти кофеїн або екстракт морських водоростей, які підсилюють кровообіг і найчастіше використовуються в антицелюлітних програмах. У скраби для ніг додають антисептичні та протигрибкові інгредієнти.

Для того, щоб вибрати скраб, потрібно враховувати тип шкіри і зону, на яку ви будете впливати. Оскільки шкіра обличчя тонша у порівнянні зі шкірою тіла, відповідно це впливає на швидкість її оновлення. Таким чином, не можна використовувати скраб для тіла або ніг в зоні обличчя і навпаки.

Якщо у вас суха шкіра, зверніть увагу на крем-скраби. Вони будуть м’яко відлущувати верхній шар, при цьому зволожувати і живити шкіру. У таких скрабах найчастіше використовуються рисова або перлова пудри, штучні гранули.

При жирній та комбінованій шкірі варто вибирати скраби на основі гелю. Часто такі засоби містять лимонну кислоту або ментол, які допомагають у регуляції сальних залоз. Як абразиви можуть використовуватися змішані компоненти штучні і натуральні.

Для шкіри найкраще використовувати скраби, в основі яких лежить косметична олія. Оскільки шкіра на тілі найчастіше схильна до сухості, то олії будуть додатково живити шкіру після очищення.

Скраби для рук і ніг можуть містити більш грубі частинки.

Як використовувати скраб

Скраб не повинен бути засобом для зняття косметики або використовуватися щодня. Добре застосовувати скраб після теплових процедур, таким чином можна підготувати шкіру до більш активного впливу сироваток або інших косметичних засобів. Не варто наносити скраб на повіки, це може призвести до пошкодження ніжної шкіри. Після скрабування тіла корисно зробити обгортання.

Не можна використовувати скраби, якщо у вас є пошкодження на шкірі або висипання. Це призведе до запального процесу і ускладнень. У цьому випадку варто звернути увагу на більш щадні засоби.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також