Адвент-календар Beauty HUB 2020: апарат для догляду за шкірою icoone Laser Med

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Адвент-календарь Beauty HUB 2020: аппарат по уходу за кожей icoone Laser Med

Краса шкіри починається з її здоров'я, і ми повністю поділяємо цю аксіому. Сьогодні в нашому адвент-календарі йтиметься про світову новинку, італійський флагман 2020 року – апарат для догляду за шкірою обличчя й тіла icoone Laser Med.

Адвент-календар Beauty HUB 2020

Б’юті-процедури з корекції недоліків шкіри, збереження її молодості та краси давно увійшли в наше звичне життя. Сьогодні кожна жінка, яка себе поважає, не уявляє skincare-рутину без регулярного походу до косметолога, і така практика дуже радує. Адже красива і здорова шкіра – результат щоденного догляду за собою.

Чим же цікава новітня технологія icoone і як вона може допомогти сучасним дівчатам? Ця методика забезпечує сполучнотканинний масаж поверхні шкіри, впливаючи на біохімічні процеси на клітинному рівні. На сьогодні це одна з найефективніших технологій у питанні корекції фігури, боротьби з целюлітом і моделюванні овалу обличчя, представлена в одному пристрої.

𝗶𝗰𝗼𝗼𝗻𝗲 𝗟𝗔𝗦𝗘𝗥 – унікальна технологія апаратного масажу, яка забезпечує чудові результати одразу в трьох напрямах:

  • дренаж і детокс – запускає процес регенерації клітин, зменшує набряк і зону запалення, нормалізує функції клітин;
  • ліфтинг – збільшує синтез колагену і фібробластів;
  • лазерний ліполіз – значно зменшує прояв целюліту, коригує і ремоделює контури тіла.

Завдяки комплексному впливу механічної мікроальвеолярної стимуляції (M.M.A.S.), лазера і LED запускаються потужні процеси в клітинах і тканинах, що призводить до швидких і наочних результатів. А ще це дуже фізіологічна процедура – жодного агресивного впливу на шкіру, але при цьому вау-ефект гарантований.

Середня вартість годинної процедури по Україні становить 1000-1500 грн. Список клінік і салонів, де можна зробити процедури 𝗶𝗰𝗼𝗼𝗻𝗲, дивіться за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також