Адвент-календар Beauty HUB 2021: Alex Maro, аромадифузори

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Alex Maro

Яскраві цитрусові або хвойні ароматичні композиції за секунду наповнять ваш дім святковою атмосферою й подарують особливий затишок. Тож чому б не додати до списку передсвяткових покупок дифузор із зимовим запахом?

Аромадифузори стають щоразу популярнішим інструментом для створення домашнього затишку: задумка максимально проста, дизайн флакона й запах можна обрати той, який вам до душі, а інтенсивність аромату регулювати відповідно до настрою (чим більше паличок у флаконі з ароматом — тим краще він відчуватиметься в приміщенні).

Alex Maro
Alex Maro

Alex Maro займаються розробкою ароматів для дому, зокрема аромадифузорів, уже понад 15 років. Для виготовлення ароматичних композицій бренд використовує лише якісні речовини від надійних французьких виробників, а також спеціальні японські розчинники для аромадифузорів, завдяки яким запах рівномірно розлітається приміщенням. Лаконічні прозорі флакони зі сріблястими кришками ідеально впишуться в будь-який інтер’єр і точно потішать естета всередині кожного з нас.

Alex Maro

У лінійці бренду Alex Maro аромати для дому на будь-який смак. Якщо ви віддаєте перевагу цитрусовим композиціям, вам сподобається Grapefruit Mandarine. Як підказує назва, продукт насичений яскравими нотами мандарина та грейпфрута. Любителям «зелених» ароматів радимо звернути увагу на Bergamot Basilic з нотами базиліку та бергамоту. Також в асортименті бренду представлено дифузори з деревними ольфакторними композиціями, квітковими, ягідними і хвойними, за допомогою яких можна створити спокійну умиротворену, або навпаки активну святкову атмосферу.

«Свій» продукт в асортименті бренду Alex Maro знайдуть і прихильники моноароматів та авторських композицій. Наприклад, компанія виготовляє дифузори з ароматом кави, шоколадного брауні, троянди а також кокосу. Ви можете поставити в приміщенні один флакон і насолоджуватися ароматом улюбленої рослини, або розмістити декілька, щоб сворити унікальний аромат.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також