Адвент-календар Beauty HUB 2021: «Доппельгерц», «Колаген Бьюті»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

В новому році було б чудово знайти універсальну формулу краси, яка закриє одразу більшість проблем зі шкірою, чи не так? Редакція Beauty HUB знайшла засіб, який вам у цьому допоможе.

Шкіра зазнає вікових змін, і після 25 років в ній починає зменшуватися кількість колагену. Колаген – найпоширеніший білок у нашому організмі, який відповідає за якість шкіри, волосся, пружність шкірних покривів, гладкість, в тому числі на животі та стегнах, а також за здоров’я суглобів.

Після 45 років людина недоотримує до 30% колагену, що в подальшому призводить до розвитку глибоких зморшок, а якщо говорити про здоров’я, то артрозу, підвищеної ламкості кісток тощо. Саме тому медики рекомендують для комплексної підтримки зовнішності у хорошому стані приймати дієтичні добавки з колагеном. 

У виробництві найпопулярнішими є колагени I і II типу, оскільки вони найефективніші для шкіри і суглобів. Найбільш засвоювана форма колагену – гідролізат. Він засвоюється тільки в розчиненому вигляді, і краще за все купувати колаген вже в рідкій формі.

У ланцюжку процесів виробництва власного колагену залучено колагенові пептиди, вітаміни С, Е, мідь і цинк. Всі ці мікроелементи стали основою колагенового коктейлю «Доппельгерц Бьюті». Для більш прицільної дії на шкіру він також містить вітамін А, біотин і екстракт ягід асаї.

«Доппельгерц», «Колаген Бьюті»

У дієтичній добавці «Доппельгерц Бьюті» використано колагенові пептиди I типу Verisol, ефективність яких доведено подвійним сліпим плацебо-контрольованим дослідженням. Перші ознаки ефективності колагену працюють на другий тиждень прийому, а для досягнення оптимального результату рекомендується вживати колаген «Доппельгерц Бьюті» протягом двох місяців.

Колагени «Доппельгерц Бьюті» – більше, ніж вітаміни краси. Вони допоможуть організму залишатися молодим не тільки зовні, але і зсередини. Важливо те, що дієтичні добавки «Доппельгерц» стоять на полицях європейських магазинів уже понад сто років, тому в якості їхньої продукції можна не сумніватися. До речі, цьогоріч бренд отримав три нагороди Української Народної Премії, а в Німеччині — статус «Бренд року» в номінації дієтичних добавок. Орієнтовна вартість «Доппельгерц Бьюті» 1 000 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також