Адвент-календар Beauty HUB 2021: «Доппельгерц», «Омега-3 Форте»

Дієтичні добавки, які мають вирішальне значення для здоров’я, однозначно варто згадати в новорічному спецпроєкті. Вам точно варто додати їх якщо не до святкового вішлиста, то до списку покупок!

Одну з головних ролей у здоров’ї організму відіграють поліненасичені жирні кислоти Омега-3. Вони є ключовими структурними компонентами всіх клітинних мембран, тобто утворюють захисний шар, який перешкоджає вірусам проникати в організм. Також Омега-3 стимулює синтез простагландинів — речовин, що відомі своєю протизапальною дією. У такий спосіб Омега-3 рятує тіло від інфекцій і захворювань.

Достатнє щоденне надходження Омега-3 медики вважають профілактикою серцево-судинних захворювань, запалень суглобів та цілого спектру інших проблем з організмом. Також ці сполуки є сильними антиоксидантами, що здатні знижувати рівень «поганого» холестерину та виводити вільні радикали, тому показані для попередження передчасного старіння. 

«Доппельгерц», «Омега-3 Форте»

Турбуватися про регулярне надходження Омега-3 важливо людям абсолютно усіх вікових категорій, адже від ПНЖК залежить не лише здоров’я внутрішніх органів, але й загальне самопочуття. Для прикладу, Омега-3 має здатність покращувати пам’ять, увагу і навіть регулювати жировий обмін, завдяки чому допомагає коригувати форми тіла. До того ж Омега-3 сповільнює вироблення стресових гормонів і підвищує кількість серотоніну — гормону щастя, запобігаючи виникненню депресій.

Дієтичну добавку «Омега-3 Форте» з оптимальним дозуванням, а ще нейтральним запахом і смаком можна знайти в асортименті перевіреного німецького бренду «Доппельгерц». Дієтичні добавки цієї компанії стоять на полицях європейських магазинів уже понад сто років, тому в якості їхньої продукції можна не сумніватися. До речі, цьогоріч бренд отримав три нагороди Української Народної Премії, а в Німеччині — статус «Бренд року» в номінації дієтичних добавок. Орієнтовна вартість упаковки 300 грн. 

Подписывайтесь на наш Facebook и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також