Адвент-календар Beauty HUB 2021: Dr Irena Eris #Institute_Solutions_Y-Lifting

Втрата тонусу — одна з найбільш поширених проблем зі шкірою в сучасному світі. Отже, поговорімо про те, які засоби зроблять обличчя свіжим, підтягнутим і молодшим на вигляд.

Ми звикли до того, що покращити овал обличчя і зробити виразнішими його риси можуть лише хитромудрі (і часто не найбільш безпечні) салонні процедури. Проте сьогодні ліфтинг-ефект можна отримати і вдома, якщо обрати новітні розробки від провідних виробників. Одна з найбільш ефективних лінійок для коригування контурів обличчя на сьогодні — #Institute_Solutions_Y-Lifting від Dr Irena Iris, яка стала продовженням косметичної процедури #Lift-Up_Intense.

Dr. Irena Iris, Y-Lifting
Dr. Irena Iris, Y-Lifting

Комплекс #Y-Lifting діє на проблему комплексно: покращує щільність шкіри, забезпечує підтяжку Y-зони й робить риси обличчя більш виразними. За такий ефект відповідає ліполітичний комплекс, який розщеплює жирові клітини й забирає зайві об’єми, а також набір компонентів, що роблять шкіру більш щільною й підтягнутою.

До лінійки входять чотири базові засоби для щоденного догляду.

#Oval_Modeling_Uplift_Day_Cream_SPF_20. Денний крем для моделювання овалу обличчя миттєво створює ефект ліфтингу шкіри та підтяжки Y-зони. З ним шкіра стає більш еластичною.

Dr. Irena Iris, Y-Lifting

#Perfect_Remodeling_Repair_Night_Cream. Нічний відновлювальний крем для досконалого ремоделювання обличчя формує досконалий овал обличчя, поки ви спите.

Dr. Irena Iris, Y-Lifting

#Resculpting_Lift_Eye_Serum. Сироватка для шкіри навколо очей відновлює пружність і щільність ніжної параорбітальної зони, завдяки чому дарує виражений антивіковий ефект.

Dr. Irena Iris, Y-Lifting

#Contouring_Serum. Сироватка для коригування контуру підборіддя та шиї відновлює пружність шкіри та омолоджує обличчя.

Dr. Irena Iris, Y-Lifting

Використання засобів цієї лінії подарує вашій шкірі здоровий і молодий вигляд.

Др Ірена Еріс. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33–77–000, www.hexagone.ua

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також