Адвент-календар Beauty HUB 2021: Dr. Medion, Spaoxy Dual Gel

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Dr. Medion, Spaoxy Dual Gel

Відновлювальних процедур забагато не буває, особливо в холодний період року. Карбоксітерапія, яку тепер можна проводити самотужки, має всі шанси стати мастхевом для вас або ваших рідних.

Карбоксітерапія (або просто «киснева маска») — процедура, яка передбачає вплив на шкіру вуглекислого газу. Наша шкіра сприймає це як виклик і запускає на повну потужність процеси регенерації. У тканинах покращується кровообіг і пришвидшується метаболізм, внаслідок чого зникають плями постакне, вікові зміни, шкіра стає більш пружною та здоровою. Карбоксітерапію вважають однією з найефективніших серед неагресивних процедур для омолодження шкіри та ідеальною для тих, хто боїться уколів і агресивних кислот.

Просту у використанні та суперефективну карбоксітерапію розробила компанія Dr. Medion. Це перша у світі біокомпонентна pump-style карбоксітерапія, пристосована для домашнього використання. Провести процедуру дуже просто: одне натискання помпи — і готова маска у вас у руках, необхідно просто нанести її на обличчя.

Dr. Medion, Spaoxy Dual Gel

Spaoxy Dual Gel дозволяє отримати як швидкі результати (покращити текстуру шкіри та відтінок обличчя, зменшити виразність набряків та темних кіл під очима), так і забезпечує пролонгований ефект (стимулює оновлення клітин, забезпечує ліфтинг-ефект та проводить профілактику передчасного старіння). Важливо те, що формула засобу насичена екстрактами натуральних рослин, які додатково живлять і зволожують шкіру обличчя.

​​Гель можна наносити як на шкіру всього обличчя, так і використовувати в проблемних зонах, наприклад, декольте, у зоні навколо очей, Т-зоні або лобі. Об’єм засобу 100 мл, орієнтовна вартість 2 340 грн.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також