Адвент-календар Beauty HUB 2021: Dr.Ohhira, колаген OM-X®+

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Для того, аби зберегти молодість і здоровий вигляд шкіри надовго, самої доглядової косметики недостатньо. Важливо також насичувати шкіру поживними речовинами зсередини. Чудовим помічником у питанні молодості стане питний колаген.

Колаген відіграє вирішальну роль у питанні краси нашої шкіри. Саме від нього залежить, наскільки пружним, підтягнутим та зволоженим залишатиметься наше обличчя, і все тіло загалом. Тому експерти рекомендують з 25 років, коли шкіра поступово починає втрачати колаген, вводити у свій раціон цей важливий білок у формі питного комплексу. Редакція Beauty HUB радить звернути увагу на продукт від японського фармацевтичного бренду Dr.Ohhira.

Колаген ОМ-Х®+ від Dr.OHHIRA – це рідкий питний комплекс, що містить три групи інгредієнтів – комплекс Anti-Age TRIO®, антиоксиданти й синбіотик ОМ-Х®.

Dr.Ohhira, OM-X®+

Комплекс ANTI-AGE TRIO® містить пептиди та трипептиди колагену, еластин і гіалуронову кислоту. Саме трипептиди колагену, засвоюючись і потрапляючи в кровотік, проникають у ті структури, де формуються клітини тканин, а також стимулюють клітини, що виробляють колаген в організмі.

Антиоксиданти – коензим Q10, вітамін С, бджолине маточне молочко і сік чорниці – нейтралізують вільні радикали і відіграють величезну роль у процесі синтезу й засвоєння колагену. Синбіотик ОМ-Х нового покоління, створений японським мікробіологом, виробляється, використовуючи традиційну японську технологію ферментації. У комплекс входять ягоди, фрукти, гриби та морські водорості разом із 12 штамами МКБ, що 5 років ферментуються та витримуються в натуральній температурі. 

Дослідження показують, що комплекс ОМ-Х® запобігає зниженню рівня власного колагену. Дієвість доведено клінічними дослідженнями IN VIVO та IN VITRO. Одна упаковка питного колагену містить 10 флаконів по 20 мл. Орієнтовна вартість упаковки 3 600 грн. 

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також