Адвент-календар Beauty HUB 2021: EndyMed, мікроголковий RF-ліфтинг EndyMed Intensif

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

EndyMed, EndyMed Intensif

Чимало жінок не відмовилися б у новорічну ніч замість подарунка побачити в дзеркалі шкіру своєї мрії. На щастя, в XXI столітті це можливо! Розповідаємо, яка процедура вам у цьому допоможе.

Однією з найбільш ефективних омолоджувальних методик на сьогодні є мікроголковий RF-ліфтинг (радіохвильове підтягування шкіри). Багато косметологів називають процедуру альтернативою операційним методикам і пропонують виконувати її саме апаратом EndyMed.

Технологія RF-ліфтингу працює наступним чином: апарат видає спеціальні імпульси, які проникають у дерму, створюючи необхідний температурний режим. Під впливом тепла починається активне вироблення фібробластів, еластину та колагену, запускаються процеси регенерації шкіри і зміцнюються сполучні волокна шкіри.

EndyMed, EndyMed Intensif

Апарат EndyMed Intensif запускає в шкірі природні процеси омолодження, звужує пори та забезпечує ліфтинг-ефект. Він також здатен впливати на надлишкові жирові відкладення, тож за допомогою мікроголкового RF-ліфтингу можна зменшити об’єм обличчя й покращити контури. Методика також ефективна в роботі з рубцями та розтяжками. Важливо те, що апарат EndyMed не перегріває епідерміс, тому ви можете не боятися посттравматичної пігментації та рубців, проте комплексний результат побачите вже після першої процедури.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також