Адвент-календар Beauty HUB 2021: Hipertin, веганські шампуні Linecure

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Hipertin, веганські шампуні Linecure

Шампуні на основі веганських компонентів — один із довгострокових трендів у косметичній індустрії. А ще ідеальний варіант б’юті-подарунка собі або будь-кому з рідних людей.

Багато експертів б’юті-індустрії переконані: природа створила все, щоб забезпечити нам красу і здоров’я. Відповідно, якщо правильно поєднати натуральні компоненти й покращити їхні формули за допомогою новітніх технологій, можна отримати ідеальні доглядальні засоби. За таким принципом працює іспанський бренд Hipertin — він пропонує цілу серію шампунів із натуральними і веганськими формулами Linecure.

Шампуні бренду Hipertin виготовляються з використанням натуральних компонентів, що пройшли кілька стадій очищення. Наприклад, засіб для пошкодженого волосся містить екстракти морських водоростей, які живлять, відновлюють пасма, роблять їх яскравими та шовковистими. Шампунь проти лупи розроблено на основі екстракту імбиру, який активізує відлущування мертвих клітин, усуває свербіж, а також зволожує та глибоко живить. В асортименті лінійки Linecure також є шампунь для фарбованого волосся, жирного, світлого, сивого й ще багато різних варіантів.

Hipertin, веганські шампуні Linecure

Натуральні інгредієнти, які містяться в засобах, глибоко проникають у структуру волосин, а активні речовини, що містяться в них, зміцнюють і живлять їх.

Важливо також те, що у складі доглядальних засобів відсутні барвники, ароматизатори та інші компоненти, які можуть пошкодити ніжні волосини. Продукція не тестується на тваринах і випускається в екологічній упаковці. З повним асортиментом товарів від бренду Hipertin можна ознайомитися на сайті магазинів професійної косметики Beauty Prof

Шампуні представлені в об’ємі 300 та 1 000 мл. Орієнтовна вартість шампуню меншого об’єму — 283 грн.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також