Адвент-календар Beauty HUB 2021: QuantaSystem, апарат DuettoMT

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

QuantaSystem, аппарат DuettoMT

В новому році чи не кожній із нас хотілося б знайти спасіння від вікових змін, недосконалостей на шкірі та зайвого волосся. Сьогодні поговоримо про апарат, який впорається з усім і відразу.

Ми давно звикли, що за допомогою лазера можна усунути практично всі недосконалості, однак упродовж тривалого часу з різними проблемами потрібно було боротися окремими апаратами й часто в різних салонах. Сьогодні ж вдосконалити себе можна одним махом. У цьому вам допоможе лазерна система нового покоління DuettoMT від італійської компанії QuantaSystem.

Апарат розроблено на основі олександрита й неодима і він підходить для епіляції, лікування куперозу й омолодження шкіри.Завдяки наявності олександриту і неодиму, які прийнято вважати «золотим стандартом» епіляції, а також завдяки найширшому діапазону регулювань параметрів випромінювання, апарат дозволяє працювати ефективно, здійснювати епіляцію волосся без сезонних обмежень практично всіх типів:

  • від чорного до світло-русявого й рудого;
  • від стрижневого до пушкового;
  • від поверхневого до того, що знаходяться на глибині до 5 мм.

QuantaSystem, аппарат DuettoMT

Лазерна система DuettoMT делікатно впливає на тканини шкірного покриву, проникаючи на максимальну глибину. Саме тому неодимовий лазер підходить не тільки для омолоджувальних процедур на шкірі обличчя, шиї, декольте та інших зонах тіла, але й для усунення судинної сітки, куперозу, зморшок, підтяжки шкіри. 

Важлива перевага лазерної системи DuettoMTнеінвазивність. Під час процедури не травмується епідерміс, тому апарат не спричиняє жодних болючих відчуттів. Крім того, спеціалісти запевняють, що апарат DuettoMT не залишає шрамів та рубців.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також