Айріс Апфель відзначає сторіччя колекцією макіяжу

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Айрис Апфель отмечает столетие коллекцией макияжа

Муза дизайнерів і кумир молоді Айріс Апфель через кілька днів, 29 серпня, відсвяткує столітній ювілей. На честь цього вона випустила лімітовану колекцію макіяжу, над якою працювала спільно з брендом Edward Bess.

Айріс Апфель – відома американська дизайнерка і колекціонерка, власниця унікальних нарядів і прикрас, які вона збирала по всьому світу протягом сімдесяти років. На честь святкування 100-річчя вона вирішила розширити свій послужний список ще й лінією макіяжу.

Разом ыз візажистом Едвардом Бессом і командою його однойменного бренду Айріс випустила мініколекцію декоративної косметики, яка складається з трьох її улюблених продуктів – тіней для повік, рум’ян і помади для губ. Всі засоби вийдуть обмеженим тиражем.

Айріс Апфель відзначає сторіччя колекцією макіяжу
Айріс Апфель відзначає сторіччя колекцією макіяжу

«Я вважаю Айріс доказом того, що велич отримує визнання і ніколи не виходить з моди. Ми об’єднали наші зусилля. Вона любить помаду, любить колір. І я помістив тіні і рум’яна в упаковку, яка нагадує фірмову оправу окулярів Айріс», – розповів візажист виданню WWD.

Набір Edward Bess x Iris Apfel представлений у спеціальному боксі – стильный косметичці червоного кольору. Орієнтовна ціна за весь комплект складе $150, помади можна буде придбати окремо вартістю $50. Колекція буде доступна онлайн, а також у Музеї Пібоді, штат Массачусетс (США).

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також