Алекс Родрігез випустив декоративну косметику для чоловіків

Бейсболіст і ексбойфренд Дженніфер Лопес Алекс Родрігез представив б’юті-колаборацію з компанією Hims & Hers. Разом вони випустили засіб, що знадобиться кожному чоловікові.

«Я понад 25 років грав у професійний бейсбол і піддавався впливу сонця практично кожного дня. І розплачуюсь за це зараз», — кілька днів тому зізнався Алекс Родрігес і додав, що багато часу приділяє догляду за собою і тестує різні косметичні продукти для покращення стану шкіри, позбавлення пігментації та слідів фотостаріння. Також спортсмену часто перед відповідальними заходами доводиться маскувати такі недоліки, як темні кола під очима, плямки на шкірі та акне.

«Я зрозумів, що бігаючи з зустрічі на зустріч, мені потрібно мати при собі якийсь експрес-засіб, що зміг би приховати прищики або порізи після гоління», — сказав підприємець.

За словами Алекса, за довгі роки йому так і не вдалося знайти ідеальний засіб для чоловіків. Тому він вирішив звернутися по допомогу до Hims & Hers і розробити щось своє.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Alex Rodriguez (@arod)

Спортсмен спільно з компанією Hims & Hers випустив консилер Blur Stick у восьми різних відтінках. За словами спортсмена, він знадобиться всім, хто незадоволений своєю шкірою й хоче замаскувати її недоліки — темні кола під очима, сліди від акне й пігментні плями. Також засіб чудово впорається з маскуванням порізів та подразнень.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також