Андреа Джуффреді у Києві: один з найкращих трубачів світу вперше виступить в Україні

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Віртуозний італійський трубач Андреа Джуффреді, який по праву вважається одним з найкращих та найрізноплановіших музикантів світу, зіграє на сцені Caribbean Club Concert Hall у супроводі зірок джазової сцени столиці.

Андреа Джуффреді був першою трубою в оркестрі Filarmonica della Scala під керівництвом легендарного італійського композитора Енніо Морріконе. Кожен з нас точно чув велику кількість композицій, виконаних цим легендарним музикантом! Зокрема саме Андреа Джуффреді виконав головну партію труби для культового фільму «Одного разу на Дикому Заході».

Серед численних музичних проєктів, у яких брав участь Джуффреді благодійні концерти Pavarotti & Friends, де він був першою трубою та виступав разом з Джорджем Майклом, Лучано Паваротті та Енріке Іглесіасом, а також виступи у складі квартету з Лайзою Міннеллі у телепрограмі італійського телеканалу Rai 1 – Porta a Porta. Андреа комфортно та впевнено почувається в усіх жанрах, від класики до сучасності, тож проявив себе у найрізноманітніших проєктах.

Зворушливе виконання та неймовірна майстерна гра на сцені привели Джуффреді до схвальних відгуків та концертів по всьому світу. Видатний музикант сучасності скоро вперше виступить в Україні. 

Концерт відбудеться 23 жовтня в Caribbean Club Concert Hall. Разом з Андреа Джуффреді на сцену вийдуть талановиті українські музиканти: Дмитро Александров (саксофон), Родіон Іванов (фортепіано), Олег Марков (барабани) та Олександр Ємець (бас).

Придбати квитки на концерт можна на сайті.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також