«Аніма» – нова класика, що стане феєрією цієї весни

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Аніма

Жіночий фестиваль «Аніма» – унікальний формат тренінгів, майстер-класів з напрямів психології, краси та розвитку, що проходить 14 років поспіль у різних регіонах України, а наразі і в країнах Європи.

Цього сезону  інтелектуальна та масштабна подія відбудеться в розкішному Premier HotelOdesa, де більш ніж 1 000 гостей зійдуться разом, ділитимуться силою, вірою, енергією та натхненням. 80 експертів, спікерів і ведучих розкриють унікальні історії успіху, поділяться знаннями та досвідом у сферах бізнесу, карʼєрного зростання, здоров’я, краси й особистісного розвитку.

«Ця подія дуже важлива для жінок сьогодні. В буремний і надскладний для нашої країни час як ніколи потрібно знаходити ресурси, щоб продовжувати жити, любити, працювати. Триматися на ногах тоді, коли, здається, вже немає на що спиратися», – говорить Каріна Чебан, директорка Жіночого фестивалю «Аніма» в Одесі.

Формат фестивалю передбачає можливість обирати напрям, тему чи спікера, тому кожна жінка знайде саме те, що надасть відповіді на її особистий, внутрішній запит.

«Нашою місією є допомогти жінкам розкритися, показати всьому світу, яка є сильна та мудра, цілісна та неповторна українська жінка. Міжнародний фестиваль надає можливість реалізувати й масштабувати задуми та мрії в життя. Це унікальне комьюніті сучасних жінок», – наголошує Каріна.

Цього разу спікерами заходу стануть кінопродюсер та письменник, директор одеської кіностудії Андрій Осіпов, професорка, докторка медичних наук, завідувачка кафедрою ОНМедУ, акторка й ведуча телевізійних програм Ольга Ющковська, керівниця психологічної служби ГУ ДСНС України в Одеській області Майя Грінько та багато інших відомих міжнародних спікерів та коучів ICF.

Міжнародний фестиваль «Аніма» – це унікальна платформа, створена жінками для сучасних жінок, які прагнуть краси, розвитку і натхнення.

Доєднуйся до найцікавішої та найкрасивішої ком’юніті цієї весни 2024!

Учасники: 1 500 гостей, 80 спікерів і ведучих

Фестиваль відбудеться: 20-21 квітня 2024 року, початок реєстрації 09:30

Місце проведення: Premier Hotel Odesa, Одеса, вул. Академічна, 32

Придбати квитки можна за посиланням.

 

Контактні дані: тел.: +38 (097) 906 70 76 Чебан Карина Сергіївна

E-mail: anima20odesa@gmai.com

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також