Анна Трінчер презентувала пісню-зізнання «Кропива»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Анна Трінчер Кропива

7 червня українська співачка Анна Трінчер презентувала історію з життя, про яку мовчала тривалий час, — композицію «Кропива».

«Кропива» стала зізнанням, якою може бути любов, що зав’язує очі одному з партнерів заради бажань іншого. Така історія стала близькою Анні в минулому, але саме зараз співачка наважилась поділитися нею за допомогою власної творчості.

«Любов може бути складною та заплутаною, іноді приносити розчарування або страждання, іноді по-справжньому жалити, але, разом з тим, ця сама любов може дати силу й віру в себе. Після складних, аб’юзерських стосунків в минулому я присвятила багато часу, щоби по-чесному полюбити себе, виховати стрижень сили та впевнено боротися за власні бажання. Я співаю про те, що ще десь крається в моїй душі, ніби нерозкрита та недоговорена частина мене, але тепер хочу випускати всі думки на волю й розкривати свої нові сторони», — коментує співачка.

Анна Трінчер

Композиція «Кропива» стала першою піснею, яка демонструє новий виток творчості Анни Трінчер.

Вперше почути трек з живим звуком можна на концертах співачки, адже наступного місяця Анна вирушає у всеукраїнський тур «Лише ти і я»: 9 червня Луцьк, 10 червня Житомир, 11 червня Рівне, 12 червня Чернівці, 19 червня Вінниця, 20 червня Одеса, 25 червня Львів, 12 липня Ужгород, 13 липня Івано-Франківськ, 15 липня Хмельницький.

Пісня доступна на всіх цифрових платформах.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також