Anti-age тренди, що дозволяють зберегти природну красу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Все менше сучасних жінок заперечує старіння й менше прагне виглядати в будь-якому віці на 18 років. Все частіше ми замислюємося про те, щоб процес старіння організму був поступовим, красивим і приємним. Як цього досягти й залишитися в гармонії з собою читайте в матеріалі нижче!

Про тренди, які допомагають зберегти природну красу в будь-якому віці, розповідає Лариса Гринчук – докторка-дерматолог, косметологиня, anti-age терапевтка, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal.

Anti-age тренды, позволяющие сохранить естественную красоту

Мислити ширше. Комплексний підхід до зовнішності

На прикладі своїх пацієнток можу з радістю й гордістю констатувати той факт, що за послугами anti-age медицини приходять освічені, розумні, вдумливі жінки. Ті, кому очевидно, що запит до лікаря а-ля «зробіть мені укол чого-небудь, аби не було зморшок» абсолютно нерелевантний вашому внутрішньому запиту виглядати природною й свіжою. Важливий спосіб життя, стан здоров’я, особливо гормонів, ваше харчування, регулярність фізичних навантажень, домашній догляд за шкірою, й те, наскільки часто ви відвідуєте косметолога. Виходячи з цих чинників підбирається anti-age програма – саме тому знайомство зі мною й фахівцями Lys Royal починається з консультації, де ми дивимося на зовнішність пацієнтки з різних боків, а не просто вирішуємо, які процедури будемо рекомендувати.

Важливо, що в світі сучасної косметології ін’єкції призначаються тільки в разі потреби. І виникає питання: якщо йдемо від ін’єкцій, в яких немає необхідності, то куди йдемо? По-перше, в напрямок відновлення процесів старіння організму та їх уповільнення зсередини. А по-друге, в апаратну косметологію: найпотужнішою комбінацією на цей момент є мікроголковий термоліфтинг Vivace і SMAS ліфтинг Ulthera. За допомогою першого апарату ми працюємо над якістю шкіри, а за допомогою другого – підтягуємо овал обличчя, нарощуємо зв’язковий апарат, ущільнюємо м’язи, іншими словами лікуємо провисання, птоз і старість.

Безпека

Ходити до anti-age терапевта слід за стійким результатом, а не за грою в рулетку: пощастить чи не пощастить. Саме тому важливо дивитися не тільки на кваліфікацію майстра, а й вивчити сам апарат, хоча ці чинники взаємопов’язані – фахівець, який піклується про ваше здоров’я й береже свою репутацію, ніколи не стане нічого робити за допомогою китайського аналогу Vivace або Ulthera.

У фейкових апаратах для мікроголкового термоліфтингу немає контролю нагріву всередині тканини, а також не контролюється глибина занурення голок, і пацієнт може отримати зону коагуляції, зону запалення та його поширення.

Anti-age тренды, позволяющие сохранить естественную красоту

Ulthera є єдиним у своїй категорії апаратом, який дає візуалізацію того, на якій глибині опрацювання знаходиться лікар, на всіх інших апаратах немає візуалізації, й лікар працює наосліп. І незалежно від його досвіду, цілком ймовірно, що ви отримаєте тільки больовий синдром і ніякого результату.

Відсутність побічних ефектів

Дуже важливий момент, якщо враховувати, що сучасна жінка дуже зайнята, й просто не може собі дозволити «випасти» з соціального життя на кілька днів через побічні ефекти апаратної або ін’єкційної косметології.

Тому для необхідних ін’єкцій ми все частіше працюємо з канюлею – довгою, не гострою голкою, яка, завдяки своїй гнучкості, дозволяє ввести препарат за допомогою двох-трьох проколів шкіри, а не травмуючи все обличчя.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Косметология | Киев (@lys.royal.boutique)

Практична відсутність реабілітаційного періоду стало тим фактором, який сприяв придбанню саме апарату Vivace. Відомі аналоги цього апарату також дають результат, але при цьому процедура на них проходить вкрай болісно навіть із анестезією, а відновлювальний період у вигляді набряку, запалення, почервоніння, утворення кірок часто примушує клієнта сидіти вдома 5-7 днів. Якщо врахувати, що циклічність у процедур мікроголкового термоліфтингу приблизно одна й та ж – 1 раз на три тижні, то виходить, що, використовуючи інші апарати, пацієнтка отримує шанс із дев’яти тижнів три просидіти вдома й відновлюватися. Для затребуваної, активної жінки це просто неприпустимо.

Можливість опрацьовувати складні зони

Апарати нового покоління «відвоювали» територію в ін’єкцій і пластичних операцій не тільки завдяки результативності та безпеці, а й значною мірою завдяки можливості швидкого опрацювання тих зон, на які ми зазвичай витрачаємо багато часу й грошей. Vivace дозволяє працювати з якістю шкіри на таких складних для отримання результатів зонах, як ділянка навколо очей, субментальна зона, шкіра носа, внутрішня поверхня стегон, розтяжки на животі.

Anti-age тренды, позволяющие сохранить естественную красоту

З цим апаратом ми отримали дуже потужну зброю для зупинки процесів старіння й в боротьбі за красиву, природну, натуральну шкіру.

Природність

Сучасна жінка не заперечує процесів старіння, й усе менше запитів виглядати на 20 років у 40. Однак сформувався запит – старіти повільно й старіти красиво. Трендом є природність зовнішнього вигляду. Погодьтеся, приємно, коли 10 років поспіль із моменту вашого 35-річчя ви виглядати на 35, а потім також на 40, і так далі.

Те, як ми будемо старіти, залежить від нас і нашого ставлення до себе. Зараз дуже модно говорити про кортизол, серотонін, про синдром хронічної втоми, синдром вигорання. Мій досвід підказує, щоб отримати хороший рівень серотоніну, потрібно мати задоволення від життя, а воно починається з того моменту, коли ви собі подобаєтеся.

Один з ефектів anti-age медицини – наші пацієнти задоволені собою. Що безпосередньо відбивається на соціальному статусі й на способі життя в цілому.

Стійкий результат

До нас все частіше приходить розуміння, що час – це найцінніший ресурс, який варто берегти, й із кожним роком ця тенденція тільки посилюється. Саме тому ми є єдиною клінікою естетичної медицини в Києві, де одночасно можна пройти курс мікроголкового термоліфтингу на апараті Vivace і SMAS ліфтингу на апараті Ulthera.

Anti-age тренды, позволяющие сохранить естественную красоту

Ефект від цієї комбінації тримається довго, а результат ми бачимо вже після першої процедури. Що цікаво – ефект максимально виражений через 2 місяці, тобто ви вже не відвідуєте салон, а ваш зовнішній вигляд тільки поліпшується. Звичайно, все залежить від того, з чого ми починали – від вашого стану здоров’я, обміну речовин, віку, від того, з якою шкірою ви прийшли: жирною, пористою, пігментною або нормальною. Але результат видно всім.

Найвдячніший вік клієнтів для апаратних процедур – це 35-45 років, коли ще все добре з резервами й коли ми можемо добре регенерувати колаген. Результат від трьох процедур тримається рік-півтора. Якщо ми говоримо про більш старшу вікову групу, то процедури потрібні з меншим інтервалом.

Всі ці зусилля мають накопичувальний характер. Як санаторно-курортне лікування: для того, щоб був результат, вам спочатку потрібно зробити курс із кількох процедур, потім –рідше, а потім – у підтримуючому режимі.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також