БАДи для поліпшення кровообігу головного мозку і зміцнення судин

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Вітаміни необхідні нам для повноцінного функціонування всіх наших органів і систем. Деякі з них здатні впливати на кровообіг у тканинах, тому для їх прийому необхідна обов'язкова консультація фахівця.

В організму, що зростає, розумова діяльність більш активна, оскільки в цей період люди отримують знання. У дорослої людини щоденні турботи також пов’язані з розумовими процесами. Але у людей похилого віку ситуація зовсім інша, тому що з віком тканини втрачають тонус, а судини стають менш еластичними і їм необхідна підтримка діяльності мозку.

Неправильне харчування, стрес, нестача кисню, куріння, недосипання безпосередньо впливають на процеси в організмі, і судини тут не виняток. Саме тому в більш дорослому віці багато людей починають помічати зниження розумових процесів, виникає дратівливість, погіршується увага і швидкість мислення.

Вітаміни і мікроелементи здатні поліпшити властивості мозку і судинної системи, посилити кровообіг, своєчасно регенерувати тканини, наситити клітини киснем. Розберемося, які вітаміни і мікроелементи найбільш корисні для поліпшення мозкової діяльності.

Безумовно, кожен вітамін і мікроелемент важливий для нашого організму, але найбільший ефект можна отримати підходячи до вирішення питання комплексно, саме для цього варто звернутися до лікаря для виявлення проблеми і призначення правильного лікування і профілактики.

Одним з найважливіших вітамінів для судин є вітамін С. Він допомагає зміцнювати стінки судин, боротися зі стресом, сприяє виробленню колагену і кровотворення, допомагає засвоювати кальцій і бере участь у виведенні токсинів з організму.

Вітаміни А і Е – потужні антиоксиданти, вони також зміцнюють судини і беруть участь у процесах омолодження.

Вітамін D бере участь у процесі запобігання виникнення злоякісних пухлин, у тому числі і в мозку. Аби дізнатися, чи потрібен вам вітамін D, варто здати аналіз, який покаже його рівень у вашому організмі.

Вітамін Р робить більш еластичними судини, запобігаючи їх ламкості. Найбільш ефективний у комплексі з вітаміном С.

Існують аптечні препарати для поліпшення роботи судин головного мозку. Такі, наприклад, як аскорутин, аміналон, ноотропіл, пірацетам, церебралік, детралекс, гінгко білоба. Всі ці препарати мають чіткі показання, застосовувати їх самостійно не варто. Тільки лікар грамотно підбере необхідний вам препарат, враховуючи медикаментозні алергії та проблеми зі здоров’ям. Якщо ви вже приймаєте якийсь препарат, не перевищуйте призначену лікарем дозу і дотримуйтеся інструкції.

Сигналом для звернення до лікаря будуть частий або постійний головний біль, втома, зниження концентрації, уваги, погіршення пам’яті, порушення сну. Крім цього, хронічні судинні патології та перенесені черепно-мозкові травми вимагають обов’язкової консультації лікаря. При цукровому діабеті, артеріальній гіпертензії та ангіопатії порушується органічна будова судин і їх здатність переносити кров.

На полицях можна знайти аптечні вітаміни, які допомагають зміцнити стінки судин, а також вітаміни і мінерали, які покращують кровообіг головного мозку.

Так, наприклад, поліпшують кровообіг препарати, які запобігають згортанню крові, ноотропні препарати, психостимулятори, судинорозширювальні препарати. Їх можна приймати тільки після консультації з лікарем, який проведе діагностику організму, призначить необхідні дослідження і підбере необхідний вам препарат.

Крім прийому препаратів, призначених лікарем, варто обов’язково урізноманітнити свій раціон. Додайте до свого харчування рослинні олії, наприклад, льняну, гарбузову, оливкову. Вони багаті поліненасиченими кислотами і необхідні для належного функціонування головного мозку. Морські й океанічні види риб. Такі ягоди, як брусниця, чорниця, червона смородина містять багато антиоксидантів, які сприяють уповільненню процесів окислення. Вибираючи солодке, віддайте перевагу гіркому шоколаду з вмістом какао не менше 70%. У такому шоколаді міститься триптофан – амінокислота, що відповідає за утворення серотоніну. Горіхи, насіння льону і гарбуза багаті вітаміном Е, який покращує пам’ять і розумові процеси. У морепродуктах міститься велика кількість мікроелементів – цинку, магнію. Вони корисні для поліпшення уваги і пам’яті. Вживаючи зелений чай, можна покращити артеріальний тиск і отримати антиоксиданти, які запобігають старінню клітин мозку.

Поліпшивши своє харчування, ви зможете компенсувати необхідні щоденні потреби вашого організму у вітамінах та мікроелементах. Але якщо ви відчуваєте, що вам цього недостатньо, зверніться до лікаря. Він підбере вітамінні комплекси, необхідні саме вашому організму.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також