Барак Обама поділився плей-листом часів свого президентства

Барак Обама

На честь виходу своєї книги «Земля обітована» 44-й президент США Барак Обама поділився добіркою пісень, які надихали його під час президентства.

На честь виходу своєї книги «Земля обітована» 44-й президент США Барак Обама поділився добіркою пісень, які надихали його під час президентства.

У плей-лист увійшло 20 улюблених композицій політика, серед яких пісні найрізноманітніших жанрів. У збірці ви можете знайти пісні Бейонсе, Емінема, групи U2, Боба Ділана, Френка Синатри, Майлза Девіса, Jay-Z та інших виконавців.

 

«Музика завжди відігравала важливу роль у моєму житті, особливо під час президентства. На честь виходу моєї книги, яка вже завтра з’явиться на прилавках, я склав цей плей-лист із деякими пам’ятними піснями часів моєї адміністрації. Сподіваюся, вам сподобається», – написав Барак Обама в своєму Twitter.

«Переглядаючи свої записи перед дебатами, я слухав My 1st Song Jay-Z або Luck Be a Lady Френка Синатри. У Білий дім ми з Мішель запрошували таких артистів, як Стіві Уандер і Глорія Естефан на воркшопи з молоддю перед вечірнім виступом у Східній залі. Були й інші численні виступи, які я запам’ятаю назавжди. Наприклад, виступ Бейонсе з піснею At Last під час нашого першого танцю на інавгурації, як заспівав Пол Маккартні Michelle для Мішель у Східній залі і Боб Ділан посміхнувся мені, перш ніж зникнути після виконання Times They Are a-Changin», – згадує 44-й президент США в своєму Instagram.

Плей-лист під назвою A Promised Land вже доступний на Spotify, тому прослухати його і на хвилинку уявити себе президентом може кожен, хто забажає.

Підписуйтеся на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також