Beauty HUB увійшов в п’ятірку найпопулярніших fashion- і beauty-медіа

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Beauty HUB

Контент-маркетингова платформа PRNEWS.IO опублікувала рейтинг п’яти найпопулярніших модних та beauty-медіа в Україні, і наш онлайн-журнал Beauty HUB про красу, здоров’я і стиль життя увійшов в число найкращих!

Спеціалісти контент-маркетингової платформи PRNEWS.IO склали рейтинг п’яти найпопулярніших модних та б’юті медіа на основі даних власного каталогу, який містить понад 100 тис. ЗМІ зі всього світу, та відомостей статистики з сервісу SimilarWeb. Основним критерієм відбору стала кількість переглядів сторінок за перші вісім місяців 2023 року.

Сайт Beauty HUB посів п’яте місце в рейтингу. «За вісім місяців 2023 року його переглянули 2,3 млн раз», – зазначає PRNEWS.IO.

Нагадаємо, що Beauty HUB – це онлайн-журнал про красу та здоров’я, який дозволяє нашим читачам бути в курсі останніх нововведень і тенденцій beauty-індустрії, а також дає можливість отримувати експертну інформацію з перших вуст від фахівців різних галузей. На Beauty HUB ви знайдете останні тренди та новинки б’юті-світу, статті про здоровий спосіб життя, а також інформацію про сучасне життя міста та його жителів в нових реаліях через призму краси та здоров’я.

Залишайтеся з нами!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також