Beauty HUB відтепер доступний на платформі SQUID

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Beauty HUB відтепер доступний на платформі SQUID

SQUID – популярний новинний додаток «для мілленіалів», що збирає контент з десятків тисяч джерел, зокрема топових ресурсів. І ми тепер там!

У SQUID не тільки цікава назва, яка в перекладі з англійської означає «кальмар» (звідси і логотип), а й цікаві можливості. Не дарма додатком, який позиціонують як новинний агрегатор для мілленіалів, вже користуються понад один мільйон осіб в різних куточків планети. Створила його шведська медіакомпанія Njuice AB.

Що таке SQUID?

Якщо простими словами, то це додаток-агрегатор, який збирає актуальний контент з усіх можливих джерел – соцмереж, новинних сайтів, блогів, різних інтернет-порталів тощо і фільтрує новини, які надходять до вас. Тобто SQUID дозволить привести до ладу ваші новинні стрічки, оскільки ви самі можете вибирати тільки цікаву для вас інформацію.

Ця платформа є лише агрегатором новин з різних онлайн-ресурсів. Відкриваючи ту чи іншу новину (подкаст), ви переходите на першоджерело – сайт, звідки ця новина взята. SQUID пропонується різними мовами в таких країнах, як Україна, Італія, Велика Британія, Польща, Іспанія, Франція, Німеччина, Австрія, Австралія тощо. Також існує міжнародна версія.

Як скористатися?

Додаток SQUID

Мобільний додаток доступний безкоштовно для iOS і Android. Завантажити з App Store або Google Play можна за посиланням. Після установлення виберіть будь-які цікаві для вас теми, будь то шоу-бізнес або новини світового масштабу – всього на вибір понад 20 категорій – і готово. SQUID також існує для Huawei і навіть замінив Google News на пристроях китайського гіганта.

Тепер найцікавіший і найкорисніший контент про красу, здоров’я, стиль життя від Beauty HUB також можна читати на SQUID!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також