Beauty-засіб тижня: Yves Rocher, Voile d’Ocre Eau de Parfum

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Колекцію авторських ароматів Yves Rocher поповнила нова парфумерна вода, в основі якої лежить чуттєвий і спокусливий сандал. Чому цей б'юті-засіб заслуговує на вашу увагу, читайте нижче.

Перед тим як ви дізнаєтеся про нову парфумерну воду, варто згадати про задумку колекції авторських ароматів від Yves Rocher:  “відображення чарівних моментів, далеких від шуму і суєти повсякденного життя”. Якщо прибрати філософію, вийде гарна історія парфуму, яку розповідають імениті парфумери за допомогою ольфакторних нот. Ось, що говорять творці Voile d’Ocre Eau de Parfum Ан Айо і Фабріс Пеллегрен про першу новинку цього року:

“Емоційний деревний аромат оповідає про вибудувану з охристої землі цитадель, що причаїлася на краю спекотної пустелі. Вона вабить кожного сховатися за її столітніми мурами і насолодитися свіжою прохолодою. А розпечені сонцем піщані дюни обрамляють горизонт, немов огортаючи будівлю туманним ореолом золотого сяйва”.

Yves Rocher, Voile d’Ocre Eau de Parfum

Ольфакторні акценти піраміди – акорд пряного кедра і м’яке звучання вершкових нот сандалу. Варто відзначити, що кришка парфумованої води виготовлена ​​з переробленого пластику, а флакон і картонна коробка підлягають вторинній переробці. Формула містить більше 93% інгредієнтів натурального походження. Об’єм 100 мл, орієнтовна ціна – 1725 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!