Благодійники створили лінійку одягу з малюнками дітей, які втратили батьків під час війни

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

благодіна допомога БФ Діти Героїв

Попереду зимові свята, і цьогоріч, як ніколи раніше, їх варто наповнювати теплом. Одним із теплих подарунків для близьких може стати футболка або лонгслів із принтом від підопічних БФ «Діти Героїв».

Підопічні фонду – це діти, які втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, а арт-терапевтичні заняття та малювання допомагають малечі реабілітуватися після травматичних подій.

Дітям значно складніше, ніж дорослим, підбирати слова для вираження переживань. Арт-терапія допомагає з цим, пояснює психологиня БФ «Діти Героїв» Марта Білик. «Через малюнки, символи, власноруч створені сюжети можна виразити те, що складно сказати словами. Коли дитина малює, ліпить, щось створює своїми руками – вона виміщує свої емоції, біль, сум в цю роботу та звільняється від них. Дитина повертає собі почуття захищеності, сили справитися з обставинами».

«Я люблю малювати тваринок та природу. Я завжди переживаю, щоб малюнок вийшов. А коли поруч психолог, то мені веселіше», – Оля, 9 років.

«Я уявляю свою сім’ю та квіточки. Хочу, щоб усе було добре», – Іра, 6 років.

«У мене частіше виходять ігрові персонажі. Мені цікаво малювати. А на арт-терапії по-своєму прикольно, бо про мене хочуть щось дізнатися», – Микита, 11 років.

У колаборації з Customprint БФ «Діти Героїв» запустили кампанію з продажу одягу із малюнками своїх підопічних, щоб підтримати їхню реабілітацію. Замовити такий мерч на подарунок близьким – це легкий спосіб допомогти дітям. Перегляньте всю лінійку за посиланням.

колаборація Customprint та БФ «Діти Героїв»

«50% підопічних фонду вимушені були покинути свої домівки та будувати життя з нуля, – каже виконавча директорка БФ «Діти Героїв» Анна Хоменко. Зараз більшість сімей перебуває на етапі переживання горя, дуже важливо допомогти їм відновити душевні сили та закрити першочергові потреби. Надалі ця підтримка переросте в більш стратегічні програми (навчання, наставництво та профорієнтація), які ми також беремо на себе».

БФ «Діти Героїв» опікується більш ніж 1400 дітьми, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. Фонд розраховує взяти під опіку мінімум 5000 дітей, яким допоможе пережити втрату найрідніших та забезпечити необхідними речами.

благодійна допомога дітям

Фонд надає допомогу у 6 напрямах, які включають психологічну, юридичну, фінансову, медичну, екстрену допомогу та соціалізацію. Дітей супроводжують аж до повноліття з акцентом на гідному, активному та освіченому житті.

Якщо ви знаєте дітей, яким потрібна підтримка після втрати батьків на війні – передайте контакти фонду їхнім опікунам.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також