Ботокс від спастичної кривошиї. Повернемо шию на місце!

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

За однієї лише думки про ботокс зморшки на обличчі починають моментально розгладжуватися. На що ж він ще здатний? Чи знали ви про те, що ботокс є головним помічником не тільки в усуненні зморшок, але ще й у лікуванні спастичної кривошиї?!

Ботокс або ботулінічний токсин − це отрута, яка паралізує нерви. Незважаючи на цей страхітливий факт, ботокс володіє деякими цілющими властивостями. Не дарма ботокс часом називають «чудодійною отрутою». Сильний, унікальний і незамінний!

Ботулінотерапія при спастичній кривошиї

Цервікальна дистонія (кривошия) − це стан, при якому м’язи шиї знаходяться в патологічно напруженому стані. Вона не тільки викликає біль у шиї, але також є причиною неправильного положення голови.

При кривошиї, як правило, голова може бути нахилена вліво або вправо, закинута назад або аномально висунута вперед.

Це захворювання може з’явитися в будь-якому віці, але частіше за все спастична кривошия виникає у жінок 40−60 років. Причин цьому немає! Спастична кривошия може розвинутися після травм голови та шиї, а може бути й генетично успадкованим порушенням.

Що робити?

Ботулінотерапія (ін’єкції ботокса) визнана найбільш ефективною в лікуванні спастичного кривошиї.

  • Ін’єкції ботокса розслаблюють м’язи та позбавляють хворобливих відчуттів.
  • Після введення в м’язи шиї ботокс починає свою дію, блокуючи вироблення ацетилхоліну, що призводить до розслаблення м’язів шиї та суттєвого полегшення. Важливо відзначити, що ботокс не викликає ушкодження нерву, а тільки блокує його функціональну активність.

Зверніть увагу, що ботокс служить тимчасовим заходом зняття болю і м’язової напруги.

Позитивний ефект від ботулінотерапії буде зберігатися до 4−6 місяців, а потім процедуру потрібно повторити.

Якщо ботокс потрапляє до рук кваліфікованого фахівця, то ви помітите позитивний ефект від процедури, а якщо ботокс виявиться в руках незаконно практикуючих непрофесіоналів, то ботулінічний токсин може мати руйнівні наслідки для нервової системи та не тільки. Заподіяти сильної шкоди здоров’ю ботокс може лише в разі неправильного розведення та введення. Звертайтеся тільки до кваліфікованих і досвідчених лікарів!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також