CeraVe офіційно надійшов до продажу в Україні

Бренд доглядової косметики CeraVe, заснований професійними американськими дерматологами, відтепер можна придбати у вітчизняних аптеках і в онлайн-крамницях. Це надзвичайно хороші новини, адже марка відрізняється особливими складами засобів.

CeraVe — доволі юний бренд, який практично відразу здобув популярність серед власників сухої й чутливої шкіри. Річ у тім, що всі засоби розроблені групою сертифікованих дерматологів, які довгий час працювали над методами ефективного відновлення захисного бар’єру шкіри і грунтовно вивчали вплив керамідів на шкіру. Усі знання та результати досліджень вилились у очищувальні засоби та зволожувальні креми на основі керамідів, з яких на 50 % складається наш епідерміс. Кераміди — це ліпіди, присутні в людській шкірі, які оновлюють шкірний бар’єр і забезпечують довготривале зволоження. Сухій і чутливій шкірі часто не вистачає саме керамідів, а тому їхню кількість потрібно доповнювати.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от CeraVe Україна (@cerave_ua)

Унікальність засобів CeraVe полягає в тому, що вони поєднують у собі три типи ідентичних шкірі керамідів та запатентовану технологію MVE (технологія мультивузикулярних емульсій), яка до запуску CeraVe була доступною лише для рецептурних препаратів. Саме у назві бренду продемонстровані особливості бренду: СERAmides (кераміди) + MVE. Поєднання у складі продуктів CeraVe трьох важливих керамідів та MVE- технології допомагають захисному бар’єру шкіри підтримувати його цілісність на найвищому рівні, захищаючи вас від зовнішнього агресивного світу, та надають інтенсивне зволоження протягом дня. Уся продукція CeraVe забезпечує дбайливе очищення шкіри, є некомедогенною, не містить ароматизаторів і водночас має простий склад. Окрім керамідів, їх засоби містять інші активні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, гліцерин, холестерин.

Поки що бренд представлений в Україні дев’ятьма продуктами: засобами для очищення у вигляді емульсії, гелю та міцелярного розчину, зволожувальними засобами для тіла, рук та обличчя, а також зони навколо очей. Усі продукти можна придбати в аптеках України, а також онлайн, а ціни дізнатись на офіційному сайті.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також