“Червоне вино” від NK: співачка презентувала новий кліп і довгоочікуваний альбом

NK зібрала в музичний збірник "Червоне вино" як уже добре знайомі нам пісні, так і гарячі новинки. На честь виходу альбому українська попдіва розповіла, який сенс вкладала у свої останні роботи.

Нова музична робота NK відображає всю багатогранність співачки, а також глибину жіночого характеру. В альбом увійшли 15 треків: пісні, які вже всім полюбилися “Почуття”, Vibe, “Дівчата рулять” і “Ма”, а також нові роботи. Заглавним синглом альбому стала нова пісня NK “Червоне вино”, кліп на яку співачка презентувала кілька днів тому. У ній є місце для романтичної лірики, драйвової радості і томної пристрасті.

Глибоке і таємниче відео зрежисирувала Тата Бєлініна, яка раніше зняла Насті два кліпи на її іспанські колаборації. Робота відображає жіночний характер співачки – пристрасний, сексуальний і розкутий. Слова композиції втілилися у красиву реальність, в якій співачка станцювала жагучий танець у напівтемряві.

“Ця реальність знайома кожній дівчині. У ній вона перетворюється на фатальну жагучу красуню, яка в теплу літню ніч забуває про скутість і насолоджується собою і танцем. Вона впевнена у своїй красі. Її образ п’янить чоловіка сильніше за вино і розпалює в ньому полум’я пристрасті. Таку жінку просто неможливо забути “, – поділилася артистка NK.

Сам альбом передає настрій справжньої жінки і її кохання, від якого паморочиться голова. Альбом “Червоне вино” схожий на справжню дівчину, яка дуже таємнича, цікава оточуючим своїми загадками, при цьому відкрита світу. Саме тому кожен трек має свій характер і історію, особливу лінію переживань.

“Альбом ” Червоне вино”– як дорогий терпкий напій, який увібрав в себе всі відтінки жіночих почуттів. Він знайде відгук у серці кожної дівчини. Під нього вона зможе і сумувати, і веселитися, і танцювати до ранку”, – говорить співачка.

Ексклюзивно для Beauty HUB NK розповіла про сенси своїх пісень і про те, які емоції проживала, створюючи свої творіння.

“Червоне вино”

Мені хотілося передати настрій теплої літньої ночі, коли ніхто не має сили встояти перед чарами жінки, яка впевнена в силі своєї краси. Вона – саме втілення бажання. Вона – сяючий любовний міраж. Її танець п’янить чоловіка сильніше за вино і розпалює в ньому полум’я пристрасті, з яким він не здатний впоратися. Від її любовної магії немає порятунку. Вона грає з ним. То вабить до себе в обійми, то вислизає. Коли розтане ніч, міраж зникне. Але п’янкий образ чарівної красуні вже неможливо забути.

«Обидно»

У розрізі стосунків чоловіка і жінки на перший погляд відома лічилочка «Камінь, ножиці, папір» має сакральний зміст. Тому що наше серце, яке зустрічає на своєму шляху тривоги й образи, теж може перетворитися на камінь. І гострими, як ножиці, вчинками чи словами його можна поранити. Тоді воно рветься як тонкий папір, на якому ми залишили такі важливі моменти, як послання один одному.

У пісні відображається той момент, коли двоє людей грають один з одним і мають невизначені стосунки. Результат цієї гри залежить від жеребу, який їм попадеться. Але кохання – це не гра.

«Неон»

Якщо можна було б оцифрувати почуття, то це вийшов би «Неон». Сучасна історія кохання, яке народжується через соціальні мережі. Адже стільки емоцій наразі таїться у наших телефонах, стільки фотографій, таємних послань в символах і меседжах.

«Если небеса»

Це особлива пісня, яка нагадує вируючий Атлантичний океан з темно-синіми хвилями. Це метафора, що кожна сім’я – це фортеця, яка стійка до нападів, бур і війн. Адже там всередині живе любов і закохані люди. І цей замок оберігає їхнє почуття. Чим сильніші вони, тим міцніший замок.

Loca

Жінка завжди хоче і може бути різною. Саме так проявляється її багатогранність і гра її образів. Вона може бути дівчинкою-вамп, активною спортсменкою, яскравою білявкою або жагучою брюнеткою. І це закликає чоловіків вловити її настрій, щоб зануритися у ці вібрації і кохання, яке з такою різною жінкою буде неймовірним.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також