Чим себе потішити на 8 Березня: парфумерія

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чим себе потішити на 8 Березня: парфумерія

У нашій добірці — найкращі весняні парфуми, які доповнять запахи квітів та зелені, що тільки-но зацвіли. Огорнути себе новим ароматом, хіба це не найкращий подарунок собі?

Нішева парфумерія – галузь, яка захоплює з першого подиху і одразу після знайомства викликає залежність назавжди. Сплетіння добірних компонентів у неймовірні ольфакторні композиції захопить своєю ексклюзивністю кожну жінку. Головне – підібрати свій бленд.

Wilgermain, Radianza

Wilgermain, Radianza

Парфумована вода Radianza представлена іспанським брендом минулого року, класифікується як унісекс-аромат, що завдяки своїй багатогранній композиції може припасти до душі як вам, так і вашому бойфренду. В основі квітково-фруктового міксу лежать іспанський лабданум, ваніль та бензоїн, вдало поєднані з абсолю королівського жасмину, акордом жимолості, екстрактом туберози. Теплоти та весняного настрою парфуму надає абсолю чорної смородини, свіжі фіалки та есенція клементину. Об’єм продукту 100 мл, орієнтовна вартість 6 300 грн.

Ex Nihilo, Lust In Paradise

Ex Nihilo, Lust In Paradise

Lust in Paradise створений для того, щоб перенести нас думками в казкову Французьку Рив’єру. Квітково-деревна піраміда Lust in Paradise, збагачена ніжно-молочними мускусними нотками, королівськими білосніжними півоніями, кокетливо присипаними рожевим перцем, паморочиться у хмільному танці з солодко-кислим гурманським лічі. Поступово до цього динамічного і виразного аромату приєднуються дурманна амбра, вишуканий білий мускус і урочистий білий кедр, створюючи неповторний шлейф вишуканості. Об’єм продукту 50 мл, орієнтовна вартість 8 100 грн.

Etro, Jacquard

Etro, Jacquard

Цей аромат уже з першого подиху асоціюється з образом прекрасного квітучого саду, залитого сонячним промінням та пахучим весняним повітрям. Відкривають композицію іскристі переливи бергамоту, доповненого витонченістю ангеліки, гостротою чорного перцю та ніжною солодкістю елемі. Серцевинні акорди огортають власницю аромату млосним дурманом жасмину самбак, чуттєвим диханням іланг-ілангу та мінливістю іриса. Витончений шлейф парфумів заворожує свіжістю ветивера, легкістю сандалу, ніжністю фіалки та витонченими мускусно-земляними відтінками. Об’єм продукту 100 мл, орієнтовна вартість 4 600 грн.

Jusbox, Golden Serenade

Jusbox, Golden Serenade

Композиція Golden Serenade повністю просякнута ніжністю, романтикою і весняною легкістю. Натхненням до створення аромату послужила сентиментальна пісня про кохання, тож сам парфум також нагадує любовну серенаду. Ноти шафрану, гвоздики, ладану й пачулі сплітаються з олією уду, ваніллю, олією опопонакс та амбри й огортають тремтливими й ніжними емоціями. Такий серпанок точно не дозволить засумувати чи залишитись без уваги цієї весни. Об’єм продукту 78 мл, орієнтовна вартість 11 000 грн.

Jovoy Paris, Rosé Millesimee

Jovoy Paris, Rosé Millesimee

Зірваний у ботанічному саду букет болгарських троянд, що об‘єднався у композицію зі спеціями, ваніллю, мускусом — це склад аромату Rose Millesimee від французького бренду нішевої парфумерії Jovoy. Автор композиції додала трохи солодких акцентів зацукрованих яблук, щоб створити «потужний і плотський соліфлор», що відображає капризи природи і грає неперевершеними тонкими відтінками з легким нальотом вінтажності. Об’єм продукту 78 мл, орієнтовна вартість 5 499 грн.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також