Чим себе потішити цієї весни: усе для здоров’я

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Покращити здоров’я і ясність розуму допоможуть універсальні гаджети. Які саме подарунки для здоров’я придбати собі, радить Beauty HUB.

У XXI столітті здоров’я можна підтримувати не лише загальновизнаними методами типу фізичних навантажень, але й новітніми продуктами від прогресивних брендів. Якість сну, енергійність тіла, баланс правильних вітамінів в організмі — усе це складові нашого здоров’я й невід’ємні складові щасливого життя. Тому варто розібратися, що слід придбати, аби зустріти весну з ідеальним самопочуттям.

Доппельгерц Актив, вітамінні комплекси “Від А до Цинку” та “Вітамін C MAX”

Доппельгерц Актив, витаминные комплексы "От А до Цинка"
Доппельгерц Актив, витаминные комплексы "Витамин C MAX"

Для підвищення резистентності організму до інфекцій, поліпшення самопочуття, розумової і фізичної діяльності і швидшого відновлення після хвороб слід приймати полівітаміни. Німецький бренд Доппельгерц має в своїй лінійці полівітамінний комплекс, для забезпечення потреби організму у вітамінах і мінералах. Комплекс «Від А до Цинку» допомагає задовольнити потребу у вітамінах в період інтенсивного росту, фізичних і нервово-психологічних навантажень, а також сприяє підвищенню опору до захворювань і поліпшення загального самопочуття. Часто полівітаміни погано засвоюються, так як одні елементи конфліктують з іншими. Технологія виробництва таблеток ДЕПО забезпечує поступове вивільнення вітамінів і мікроелементів і попереджає несумісність. Завдяки цьому Вітаміни Доппельгерц Актив Від А до Цинку максимально засвоюються організмом. Орієнтовна вартість препарату 205 грн.

Вітамін Доппельгерц Актив С МАХ був випущений спеціально у зв’язку з пандемією короновіруса. Вітамінний комплекс Доппельгерц Актив «Вітамін C MAX» містить вітаміни С і D, які незамінні для імунної системи. Вітамін С виконує багато функцій в організмі, одна з них зміцнення імунітету. Він стимулює утворення лейкоцитів, які є основою імунітету людини. Крім того, вітамін C є надпотужним антиоксидантом, зв’язує вільні радикали в крові, регенерує власні клітини організму. Таблетка містить добову дозу вітамінів С і Д. Завдяки технології ДЕПО вітамін С вивільняється поступово і не дивлячись на високу дозу, не шкодить слизової оболонці шлунково-кишкового тракту. Орієнтовна вартість препарату 250 грн.

Philips, зволожувач повітря HU2716/10

Philips, увлажнитель воздуха HU2716 / 10

Пристрій для зволоження повітря допоможе підтримувати оптимальний рівень вологості у квартирі, мінімізуючи ризики захворіти на застуду. Оптимальний діапазон вологості також запобігає розмноженню бактерій та утворенню цвілі, а також робить повітря у приміщенні значно приємнішим для вдихання. Пристрій від Philips — це новітня розробка, що рівномірно розподіляє зволожене повітря та поширює на 99 % менше бактерій, ніж провідні ультразвукові зволожувачі повітря. Орієнтовна вартість 3 999 грн.

Young Living, Australian Kurania

Young Living, Australian Kurania

Про користь ефірних олій для нашого організму чули вже, мабуть, усі. Однак до використання цих продуктів не доходять руки через те, що серед тисячі баночок в аптеці нам складно вибрати потрібні і правильно їх скомбінувати для позитивного впливу на організм. Хороші новини: за нас це зробив американський бренд Young Living. До складу австралійської суміші входить 7 ефірних олій терапевтичної якості, які заспокоюють і допомагають позбутися стресу. Об’єм продукту 5 мл. Орієнтовна вартість 1 876 грн.

VMSport, аплікатор Кузнєцова

VMSport, аппликатор Кузнецова

Аплікатор Кузнєцова, або іншими словами, голкоаплікатор допомагає пришвидшити кровообіг та активувати обмін речовин у м’язах. Після використання килимка, вкритого голками, значно зменшуються болі у м’язах та суглобах, чи це хронічні болі, пов’язані з різноманітними захворюваннями, чи тимчасовий дискомфорт після занять спортом або травм. За результатами досліджень, аплікатор Кузнєцова також позитивно впливає на емоційний стан людини, позбавляючи її від стресів і тривоги. Отже, така річ знадобиться кожному з нас і має шанс значно покращити стан здоров’я. Орієнтовна вартість аплікатора 400 грн.

Butlers, коробка для ланчу зі столовими приборами Snack Pack

Butlers, коробка для ланча со столовыми приборами Snack Pack

Тенденція носити перекус із собою тільки набирає обертів серед тих, хто піклується про своє здоров’я і красу. Цілком логічно, адже корисна страва під рукою не дозволить спокуситися на шкідливі снеки із супермаркету. Зручні й місткі ланч-бокси із серії Snack Pack стануть надійним другом для тих, хто хоче забезпечити собі можливість обідати в будь-яких умовах. Ланч-бокс складається з двох окремих відсіків і містить у комплекті столові прибори. Орієнтовна вартість 475 грн.

Sleepace, Sleep Dot

Sleepace, Sleep Dot

Трекер Sleepdot — маленький і компактний гаджет для покращення якості вашого сну. Його завдання — допомогти без проблем засинати, фіксувати рухи уночі та покращувати якість сну. Прикріплений до подушки трекер почне свою роботу зі збору інформації та поліпшення якості вашого сну через відповідну програму в смартфоні і в ній же даватиме рекомендації, як покращити тривалість здорового відпочинку. Орієнтовна вартість 990 грн.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також