День ангела Валентина: коли святкувати і як привітати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Питання «Коли день ангела Валентина?» назріває щороку напередодні свята, яке прийнято називати днем Валентина. Розкриваємо усю детальну інформацію.

Зовсім скоро настане дата, з якою пов’язано безліч легенд та історій — правдивих і не дуже — День усіх закоханих. Це свято відоме насамперед як День святого Валентина. Така назва, як і сама традиція влаштовувати романтичні побачення та обмінюватися подарунками на 14 лютого, прийшла до нас з історією про священника Валентина. Мабуть, усім відома історія, що попри заборону імператора, Валентин вінчав закохані пари. Згодом, як християнського мученика, який постраждав за хороші справи та релігійну діяльність, католицька церква канонізувала Валентина. Відтак, ще у 496 році Папа Римський Геласій оголосив 14 лютого Днем святого Валентина. Проте у 1969 році відбулася реформа богослужінь і святого Валентина було вилучено з літургійного календаря католицької церкви. Причина цьому — недостатня кількість обґрунтованих та підтверджених відомостей про життя та релігійну діяльність Валентина.

Коли день ангела Валентина

У церковному календарі є декілька пам’ятних дат, присвячених святим та мученикам на ім’я Валентин чи Валентина. Відповідно, люди, які носять ці імена святкують іменини цілих десять разів на рік. Отож день святого Валентина можна святкувати 27 квітня, 7 травня, 1 червня, 20 червня, 19 липня, 12 серпня, 4 жовтня, 11 жовтня, 9 листопада та 2 грудня.

Незважаючи на те, що дата 14 лютого офіційно церквою не визнана як день святого Валентина, у народі вона все ж носить таку назву. Тож послати вітальну листівку рідним і близьким на ім’я Валентин(а), на нашу думку, буде досить навіть доречно.

Привітання на день ангела Валентина

Валентино, вітаю тебе зі святом! Хочу подарувати тобі світлі побажання. Нехай тебе оточують тільки добрі люди, хай доля завжди підносить лише приємні сюрпризи, а життя тішить радощами. Щастя тобі, успіхів і любові.

***

Вітаю тебе з днем ангела! Бажаю, щоб ангел завжди тебе оберігав і допомагав в усіх твоїх справах: домашніх і робочих. Щоб усі твої починання були втілені у життя, а життєвий шлях буяв успіхом і процвітанням.

***

Вітаю з днем ангела! Нехай твій небесний охоронець буде завжди з тобою поруч у хвилини радості, смутку,  в любові і розлуці. Словом, щосекунди! Коли ти впадеш, він — підніме, коли ти заплачеш — втішить, коли ти будеш радіти, він теж разом із тобою радітиме. Я ж допомагатиму йому виконувати цю почесну місію й теж буду поруч із тобою!

***

Дорога Валентино, вітаю тебе з днем ангела! Бажаю, щоб життя твоє було цікавим і різноманітним. Нехай тебе переповнює натхнення й бажання творити, щоби ти завжди могла реалізувати всі свої можливості. А ще бажаю сімейного щастя, душевного тепла, миру, здоров’я, любові і благополуччя!

***

Валентина, вітаю з днем ангела! Бажаю цікавого життя й нескінченного натхнення. Реалізації творчого потенціалу й будь-яких можливостей. Сімейного щастя, душевного тепла й турботи. Нехай усі починання ведуть до бажаного результату. Достатку, благополуччя й радості!

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також