День осіннього рівнодення 2021: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

День осіннього рівнодення 2021: коли чекати й що планувати

Коли день осіннього рівнодення у 2021 році? Дізнавалася редакція Beauty HUB. Крім того, ми підготували поради й рекомендації, як прожити цю дату.

Рівнодення — час, коли Земля знаходиться в такому положенні, що сонячні промені перпендикулярно падають на екватор планети. У цей момент земні полюси рівновіддалені від головної зірки. Рівнодення буває двічі на рік: весною й восени.

Осіннє рівнодення настає тоді, коли сонячне проміння досягає екватора під час руху Землі з північної півкулі до південної. У цей момент в одній півкулі починається астрономічна осінь, а в іншій — весна.

Внаслідок того, що календарний рік не збігається з тропічним роком (проміжок часу, впродовж якого відбувається повна зміна пори року), рівнодення не має зафіксованої дати й щороку настає в різний час.

Коли настане осіннє рівнодення у 2021 році

У 2021 році день осіннього рівнодення настане 22 вересня о 22:21 за київським часом.

Саме в цей день розпочнеться астрономічна осінь. Після рівнодення наша півкуля щоразу більше віддалятиметься від Сонця, тому тривалість світлового дня почне інтенсивніше скорочуватися, а ночі — зростати. Логічно, що днів, залитих сонцем у наших краях ставатиме менше. Температура повітря також інтенсивніше знижуватиметься, пориви вітру будуть більш холодними, а також розпочнуться затяжні дощі.

Астрологи запевняють, що осіннє рівнодення 22 вересня 2021 року буде особливим за своєю енергетикою. Річ у тім, що воно настане наступного дня після повні. Спеціалісти називають такий збіг сприятливим для того, аби очистити свої думки, простір і навіть техніку та зробити крок назустріч гармонії.

День осіннього рівнодення 2021: коли чекати й що планувати

Осіннє рівнодення: що потрібно робити в цей день

День осіннього рівнодення — це фактично час, коли Сонце й Земля досягають ідеального балансу.

У день осіннього рівнодення важливо працювати над балансом у житті. Спробуйте впорядкувати свій графік, виділивши необхідну кількість часу на всі сфери життя, організуйте зустрічі з людьми, яких давно не бачили, але хотіли б, і сплануйте, коли саме займетеся справами, які давно відкладаєте. Фахівці запевняють, що бажано зосередитися на найближчому майбутньому, не забігаючи планами далеко вперед і прораховуючи всі можливі варіанти розвитку подій.

У день осіннього рівнодення корисно позбутися непотрібних речей. Зокрема викреслити з планів непотрібні пункти, відмовитися від шкідливих звичок і навести лад у шафах.

Астрологи стверджують, що дуже важливим є ранок після настання рівнодення. Рекомендується прокинутися перед сходом Сонця, щоб зустріти перший по-справжньому осінній світанок.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також