Дивимося трейлер нового фільму «Гаррі Поттер: повернення до Гоґвортсу»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Дивимося трейлер нового фільму «Гаррі Поттер: повернення до Гоґвортсу»

Поки всі завмерли в очікуванні спецвипуску під назвою «Гаррі Поттер: повернення до Гоґвортсу», американський стрімінговий сервіс HBO випустив офіційний трейлер.

На честь 20-річчя першого фільму про хлопчика-чарівника телевізійна мережа HBO підготувала спецвипуск під назвою «Гаррі Поттер: повернення до Гоґвортсу», який стане чудовим подарунком під ялинку, оскільки покажуть фільм опівночі 1 січня 2022 року на каналі HBO Max.

Судячи з трейлера, легендарна трійця друзів у виконанні Деніела Редкліффа, Емми Вотсон та Руперта Гріна зустрінеться на новорічній вечірці, аби згадати найяскравіші та найкумедніші історії, які відбувалися на майданчику під час зйомок фільмів про Гаррі Поттера. Також актори щиро поділяться, що кінострічка означає для них і як вона вплинула на їхнє подальше життя.

«Ми сім’я і завжди будемо частиною життя один одного», – зазначив Деніел Редкліфф.

«Коли стає зовсім темно, а часи дійсно важкі, в «Гаррі Поттері» є щось, що робить життя кращим», –  поділилася почуттями Емма Вотсон.

На цьому важливому ювілеї до них приєднаються Хелена Бонем Картер, Роббі Колтрейн, Ральф Файнс, Гері Олдман й інші актори, які брали участь у зйомках восьми частин Гаррі Поттера. Гостем ювілейної кінострічки стане і Кріс Коламбус, який був режисером першої та найчарівнішої частини франшизи.

Нас чекає повернення на платформу 9 ¾, а також новорічна вечірка, яка відбудеться в залі школи магії і чимось нагадує «Святковий бал» із фільму «Гаррі Поттер і Кубок Вогню». Що ж, ми вже готові повертатися в затишний світ магії та чарівництва.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також