До Дня святого Валентина: топ-7 книг про справжнє кохання

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Напередодні 14 лютого налаштовуємося на романтичний лад разом із книгами про кохання, які захочеться перечитати ще не один раз.

Про найсильніше почуття на землі написано мільйони історій, але тільки деякі з них торкаються глибини душі, змушують не спати ночами за нескінченними сторінками і переказувати сюжет всім своїм знайомим. У нашій добірці зібрані книги про кохання – сильне і непереможне, ніжне і зворушливе, іноді трагічне і нерозділене, але завжди неймовірне і тільки справжнє.

«Поспішай кохати», Ніколас Спаркс

«Поспішай кохати», Ніколас Спаркс

Ніколаса Спаркса називають королем романтичної прози, і з цим не посперечаєшся. Кожна його книга стає бестселером, а від сюжету складно відірватися, не дочитавши до кінця. Один із його перших творів – історія кохання двох підлітків, яких сміливо можна назвати повними протилежностями. Лендон Картер – зірка школи, спортсмен і просто красунчик, а Джеймі Салліван – тихоня і відмінниця, яка проводить весь вільний час за підручниками. Волею випадку між ними народжується дуже сильне почуття, яке не зможе побороти навіть смерть.

«Великий Гетсбі», Френсіс Скотт Фіцджеральд

«Великий Гетсбі», Френсіс Скотт Фіцджеральд

Якщо ви вже бачили фільм за мотивами книги з Леонардо Ді Капріо, рекомендуємо все ж прочитати книгу, щоб зануритися в історію кохання Дейзі і Джея Гетсбі на всі 100%. Події відбуваються у Нью-Йорку в двадцяті роки XX століття, що додало роману шику і богемної розкоші того часу під назвою «століття джазу». «Великий Гетсбі» – книга про справжнє кохання, яку варто прочитати всім поціновувачам творчості Френсіса Скотта Фіцджеральда і не тільки.

«Дружина мандрівника у часі», Одрі Ніффенеггер

«Дружина мандрівника у часі», Одрі Ніффенеггер

Любовний роман чи наукова фантастика? Кожен після прочитання дає свою відповідь. Книга розповідає про особливу любов між чоловіком і дівчиною. Вони познайомилися, коли їй було шість, а йому – тридцять шість. Вони одружилися, коли їй було двадцять три, а йому – тридцять один. Все тому, що Генрі страждає рідкісним генетичним захворюванням і непередбачувано подорожує у часі. Ця книга показує всю силу щирого кохання, якому навіть різниця у часі і просторі не перешкода.

«Грозовий перевал», Емілі Бронте

«Грозовий перевал», Емілі Бронте

У XIX столітті «Грозовий перевал» перевернув уявлення про романтичну прозу та став однією з культових книг про кохання. Дивовижна історія стосунків дочки власника похмурого маєтку і його прийомного сина не піддається рокам і буде хвилювати серця дівчат ще не одне тисячоліття. Єдиний роман письменниці Емілі Бронте точно вартий вашої уваги.

«Самотність у Мережі», Януш Леон Вишневський

«Самотність у Мережі», Януш Леон Вишневський

Середина 1990-х, спілкування через інтернет тільки починає набирати обертів. Головні герої книги знайомляться у Мережі і починають переписку через ICQ і електронну пошту, яка поступово стає всім їхнім життям, а дружба в інтернеті переростає у щось більше. Неймовірно актуальна історія, незважаючи на застарілі месенджери і окремі деталі. І навіть якщо ви дивилися фільм, здається, в такому далекому 2006 році, прочитати книгу все одно варто, як мінімум, через зовсім іншу кінцівку.

«Лист незнайомки», Стефан Цвейг

«Лист незнайомки», Стефан Цвейг

«Лист незнайомки» – це невелика новела, яку можна прочитати лише за кілька годин, але яку ви будете пам’ятати протягом довгих років. У ній розповідається зворушлива історія любові головної героїні до письменника Р., яка тривала з її 13-річчя і до самої смерті. Протягом довгих років дівчина дбайливо зберігала в душі всі спогади про короткі зустрічі з коханим, про що і розповідає у довгому листі до нього.

«P.S. Я люблю тебе», Сесілія Ахерн

«P.S. Я люблю тебе», Сесілія Ахерн

Серед кращих книг про кохання не можна пройти повз твір під назвою «P.S. Я люблю тебе» 2002 року. Головною героїнею книги є Холлі, яка втрачає коханого і такого молодого чоловіка. Здається, що життя зупинилося і в подальшому існуванні немає сенсу, але виявляється, що справжня любов живе вічно і всіма силами підштовхує до справжнього щастя.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також