Джейн Фонда про сприйняття себе, чоловіків і сексуальні фантазії (інтерв’ю)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Джейн Фонда интверью

21 грудня Джейн Фонда святкує 84-річчя! На честь цього згадуємо відверте інтерв'ю кінодіви, яке вона дала у квітні цього року виданню Harper's Bazaar, розповівши про своє особисте життя і таємні фантазії. Актриса також поділилася думками про сприйняття себе, вік, власну кар'єру і материнство.

Актриса-легенда, громадська активістка і письменниця Джейн Фонда завжди була досить відвертою з журналістами в інтерв’ю. Вона ніколи не приховувала своє особисте життя і три шлюби, а також численні романи з відомими чоловіками. Однак після розставання з продюсером Річардом Перрі в 2017 році актриса не говорила на цю тему, але зробила виняток для 153-го номера Harper’s Bazaar.

Про відсутність близькості і страх

«Я не хочу знову вступати в сексуальні стосунки і рада, що мені більше не доведеться ні перед ким роздягатися, навіть при свічках».

«Відсутність близькості – я ніби змирилася з цим. Я не хочу знову вступати в сексуальні стосунки. Думаю, я не здатна на близькість. Річ не в чоловіках, а в мені. Якби хлопець підійшов і сказав: “Давай, Фонда, покажи себе”, я б з переляку втекла».

Джейн Фонда

Про те, що приваблює в чоловіках

«Мене приваблюють люди, які можуть навчити мене чогось, і чиє життя відрізняється від мого».

«Навіщо бути з Тедом Тернером, якщо ти не хочеш занурюватися у його реальність і отримувати з цього уроки? Я рада, що робила це… Частково я зав’язувала стосунки з чоловіками, коли відчувала, що вони можуть провести мене новим шляхом».

Про сексуальні фантазії

«Я зустрічаю професора або дослідника, когось з цієї сфери, хто дійсно здатний кохати, плекати жінку, щоб я могла перевірити себе і подивитися, чи можу я ще. Проблема в тому, що я хочу чоловіка молодшого за себе. Хіба це не жахливо?»

Джейн Фонда

Про сприйняття себе

«Я оригінальна як персонаж, але не як мислитель. Хоча в похилому віці я тепер можу ніби зібрати все воєдино, чого не могла зробити раніше. У кімнаті, повній людей, я завжди відчуваю себе наймолодшою ​​і найменш досвідченою. Знаю, що інші люди вважають навпаки, і це змушує мене відчувати себе ніяково».

«Я поганий лідер. Я виглядаю лідером, але це не так. Мені дуже незручно перебувати на вулиці. Що мені подобається в кіно або на телебаченні, так це спільна робота, коли люди працюють разом. Я ніколи не любила бути главою».

«Я не була частиною Голлівуду. Я на пів дорозі поринула у світ Голлівуду. Я знаю, який він має вигляд. Я знаю, як це, бути його частиною. Я знаю, як він розмовляє. Я знаю, як проходять вечірки, і у мене все це викликає дискомфорт».

Джейн Фонда интервью

Про початок кар’єри

«На початку своєї кар’єри я просто робила все, що мені говорили, тому що мені ніколи не спадало на думку, що у мене є вибір. Мене завжди дивувало, що мені щось пропонують, і я знімалася у фільмах, які мені зовсім не подобалися».

Про роботу на телебаченні

«Я була одним із тих кінематографістів, які довгий час ставилися до телебачення по-снобістськи. Аарон Соркін запропонував мені постійну роль в The Newsroom, і я зрозуміла: «Це моє майбутнє». Я доросла, а телебачення більш поблажливе до жінок похилого віку. Я почала дивитися телевізор і тепер не знаю, чи повернуся дов кінотеатру. Я люблю телебачення. Мені, наприклад, просто подобається відкривати для себе Мікаелу Коельо».

Джейн Фонда интверью

Про материнство

«Спостерігаючи за тим, як мій син стає батьком, я думаю: «Боже, як би мені хотілося цього». І тоді розумію, якби я діяла так само, я б не стала тим, ким є зараз. Я була занадто занурена у себе. Я була дуже зациклена на тому, щоб стати активістом».

Про екоборотьбу

«Книга On Fire: The (Burning) Case for a Green New Deal в дещо приголомшила мене і вивела на нову траєкторію. Я сказала собі: «Що я можу зробити?» І я була дуже пригнічена, тому що знала, мені потрібно робити більше, але не усвідомлювала, що саме. Наомі так ясно описала наукові поняття. І вона дала мені «зелений новий курс».

«Енні Леонард – керівник” Грінпіс “в США –важлива фігура в моєму житті. Вона наполягла на тому, щоб, перш ніж що-небудь робити, ми зустрілися з усіма основними екологічними групами і молодіжними лідерами в галузі клімату. І на той час у мене вже не виникало ніяких сумнівів у тому, що ми не зможемо вирішити проблему клімату, якщо не будемо одночасно боротися з економічною і расовою нерівністю».

Джейн Фонда о мужчинах

Про силу і владу

«Сила повинна виходити зсередини від знання того, хто ви, чому ви на землі, в чому сенс вашого життя. Це сила. Якщо вся справа в обладунках, майні та зброї – це не сила. Це інші речі».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також