Дженна Ортега, Майя Хоук, Джозеф Квінн та інші молоді зірки в кампейні аромату Gris Dior

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Майя Гоук

Смілива рекламна кампанія унісекс-парфуму Gris Dior об’єднала молодих знаменитостей з різних сфер життя, серед яких Дженна Ортега, Джозеф Квінн, Майя Гоук, Тусо Мбеду, Фай Хадра, Лю Юй Сінь та Orelsan.

«Палітра сильних, наполегливих, сміливих особистостей. Незалежно від того, коміки вони, актори, співаки, моделі чи трендсеттери, з Gris Dior вони наважуються розкрити свої найдивовижніші, таємничі та несподівані грані. Gris Dior стає ольфакторним фоном, який підкреслює рельєфність їхньої особистості», – прокоментували потужний кампейн в Dior.

Gris Dior – це парфум з квітковими та деревними нотами і шипровим шлейфом. В ньому поєднуються в гармонійну та багатогранну ольфакторну композицію ноти жасмину, бергамоту та акорди лісової зелені. Аромат втілює собою складність і багатство нюансами улюбленого кольору Крістіана Діора – сірого.

Обличчями позагендерного аромату стали одразу семеро юних митців.

Дженна Ортега – зірка серіалу Wednesday, який став відомим у всьому світі, в тому числі завдяки блискучій акторській грі дівчини. Дженна також відома своєю благодійною діяльністю.

Дженна Ортега

Джозеф Квінн став всесвітньо відомим після виконання ролі Едді Мансона в серіалі «Дивні дива». Британський актор також виступає на сцені Королівського національного театру в Лондоні.

Джозеф Квінн

Майя Гоук, донька акторів Ітана Гоука та Уми Турман, не відстає від батьків і вже встигла запам’ятатися глядачу завдяки ролям Джо Марч в мінісеріалі «Маленькі жінки» та Робін Баклі в серіалі «Дивні дива». Більш того, дівчина вже почала власну музичну кар’єру.

Майя Гоук

Тусо Мбеду – південноафриканська акторка, яка вже має серед досягнень дві номінації на Міжнародну премію Еммі. Тусо також відома своєю соціальною діяльністю: вона відстоює захист прав жінок, опікується проблемами клімату та здоров’я.

Тусо Мбеду

Orelsan – багатогранна особистість і відомий французький митець. Він пише музику і пісні, співає, а також розробляє сценарії та знімає фільми.

Orelsan

Лю Юй Сінь – співачка, продюсерка і вулична танцівниця, а також учасниця списку 30 найвпливовіших виконавців у віці до 30 років китайського Forbes у 2020 році.

Лю Юй Сінь

Фай Хадра працює в багатьох сферах творчості, а саме в музиці, моді, архітектурі, сценографії та образотворчому мистецтві.

Фай Хадра

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також