Фантастика: топ-5 книг, які варто прочитати кожному

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Фантастика: топ-5 книг, які варто прочитати кожному

Навіть якщо ви не є шанувальником книг у жанрі фантастики, художні твори з нашої добірки можуть змінити вашу думку з цього приводу.

Хтось обожнює втікати від реальності до неймовірних фантастичних світів, які відкривають перед нами книги. А хтось не любить порушувати власні межі реальності та вважає історії у цьому жанрі вигадками й казками. Але деякі твори настільки захопливі та неймовірні, що поєднують ці дві категорії читачів і формують навколо себе численну армію шанувальників. Знайомимося з найкращими книгами з жанру фантастики, в які складно не закохатися.

«Гра престолів», Джордж Р. Р. Мартін

До топ-книжок жанру фантастика не можна не додати «Гру престолів», яка отримала загальне визнання як з боку критиків, так і з боку читачів, а потім і глядачів. Саме за цим романом було знято перший сезон одного з найпопулярніших телесеріалів в історії. У книзі три основні сюжетні лінії. Перша розповідає про події, що передували початку династичних воєн за владу над континентом Вестерос. У другій розкривається загроза повстання племен Диких і демонічної раси Інших. А третя розповідає про подорож дочки скинутого короля у спробах повернути Залізний трон.

«Гра престолів», Джордж Р. Р. Мартін

«Чи мріють андроїди про електровівці?», Філіп К. Дік

Науково-фантастична книга Філіпа К. Діка під назвою «Чи мріють андроїди про електровівці?» була написана 1968 року, але й сьогодні читати її вкрай цікаво. Головний герой роману – «мисливець за головами» Рік Декард, який має вистежити та знищити шістьох андроїдів – істот, що дуже схожі на людей, але оголошені поза законом. Дія відбувається в отруєному радіацією та частково покинутому Сан-Франциско майбутнього. За мотивами цієї історії 1982 року Рідлі Скотт зняв фільм «Той, що біжить по лезу», а в 2017 році вийшло його продовження під назвою «Той, що біжить по лезу 2049».

«Чи мріють андроїди про електровівці?», Філіп К. Дік

«Важко бути богом», Аркадій та Борис Стругацькі 

Саме цю книгу братів Стругацьких читачі називають найсильнішою, тож прочитати її варто кожному. У ній розповідається історія землянина Антона, який став спеціальним спостерігачем на планеті, що застрягла в епосі, подібній до нашого пізнього середньовіччя. Земним агентам не можна втручатися в те, що відбувається, і змінювати долі, але дозволяється рятувати вчених заради світлого майбутнього людства. Але як це зробити, щоби не перейти тонку межу?

«Важко бути богом», Аркадій та Борис Стругацькі 

«Марсіанін», Енді Вейр

Книги жанру космічної фантастики здатні захопити кожного, тому бути його шанувальником не обов’язково. Пропонуємо ближче познайомитися з одним із сучасних творів-бестселерів – «Марсіаніном» Енді Вейра. У центрі сюжету астронавт Марк Уотні, якого внаслідок обставин залишили одного на Марсі. Йому доводиться виявляти фантазію і застосовувати всі свої знання, щоб вижити та спробувати повернутися на Землю. Роман отримав безліч нагород, а 2015 року був екранізований Рідлі Скоттом.

«Марсіанін», Енді Вейр

«Метро 2033», Дмитро Глуховський

Серед найкращих книг жанру фантастика XXI сторіччя рекомендуємо звернути увагу на роман Дмитра Глуховського. За сюжетом 2033 року весь світ лежить у руїнах, а людство майже знищено. Небагато людей, що вижили, ховаються від радіації та чудовиськ, що захопили світ, у московському метро, ​​яке є найбільшим атомним бомбосховищем. Артему, жителю ВДНГ, доведеться пройти через усе метро, ​​щоб урятувати від страшної небезпеки свою станцію, а можливо, і все людство.

«Метро 2033», Дмитро Глуховський

Сподіваємося, наша добірка цікавих книг у жанрі фантастики надихне вас на відкриття нових незвіданих світів та на подальше знайомство з найкращими творами фантастичної літератури!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також