Final: Енріке Іглесіас планує завершувати кар’єру співака

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Final: Енріке Іглесіас планує завершувати кар’єру співака

Співак і автор пісень кілька днів тому зробив гучну заяву: він уже давно замислюється над тим, щоб завершити кар’єру співака і скоро випустить, можливо, останній сольний альбом. Але не останній продукт у музичній індустрії.

Енріке Іглесіас — один із найвідоміших представників латиноамериканської музики у світі. За свою майже 30-річну кар’єру співак випустив понад 40 синглів і 9 студійних альбомів, які 116 разів ставали платиновими і 227 золотими. Крім того, він зібрав багато статуеток «Греммі», American Music Awards та інших престижних нагород за свої унікальні творіння. Енріке подумав, що таких досягнень може бути достатньо, й замислився над завершенням кар’єри співака. 17 вересня він планує випустити новий альбом і заявив пресі, що це може бути його остання платівка.

«Можливо, це буде мій останній альбом. Про це я думаю вже останні кілька років. Цей проєкт для мене буде дуже важливим», — написав Енріке у своєму профілі в Instagram і опублікував обкладинку нового альбому. Збірник отримав символічну назву Final.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Втративши жагу до співу, Енріке Іглесіас все одно залишається вірним музичній індустрії. Він заявив пресі: навіть якщо перестане співати, то і надалі продовжуватиме писати музичні композиції. Ймовірно, він продаватиме їх іншим представникам латиноамериканської музики.

Енріке Іглесіас ще в юності проявив себе як актор. Він грав епізодичні ролі в шести фільмах і на одному з інтерв’ю заявив, що хотів би брати участь у зйомках нових кінострічок, якби в нього було більше часу між записами в студії та виступами. Тому цілком ймовірно, що завершення кар’єри співака покладе початок не менш цікавому й насиченому етапу в житті зірки.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також