Фракційна мезотерапія: що за процедура і навіщо вона потрібна

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові 2021

 • Листи Діду Морозу 2020

 • Адвент календар 2020

 • Стоматологія від А до Я

Фракційна мезотерапія

Апаратна косметологія пропонує все більше методів для поліпшення якості шкіри. Фракційна мезотерапія – це можливість прибрати ознаки старіння, при цьому впливаючи безпосередньо на найпроблемніші ділянки на шкірі обличчя.

Мезотерапія – досить ефективний метод вирішення різноманітних проблем серед інших методів, вподобаних  жінками. Введення під шкіру мезококтейля допомагає повернути шкірі блиск і зробити її більш гладкою і молодою, відновивши регенерацію. Мезотерапія застосовується не тільки на обличчі, а й на інших ділянках тіла. Фракційна мезотерапія має свої особливості проведення. Для введення активних інгредієнтів у шкіру використовується спеціальний апарат з насадкою, де розташовуються індивідуальні голки. Такий метод дозволяє контролювати глибину введення препаратів. При проведенні процедури мікроін’єкції вводяться на проблемній ділянці шкіри на глибину близько 6 мм, що дозволяє вирішувати проблеми виключно в зонах, де це необхідно. Таке введення препарату ефективно вирішує проблеми, що виникли. Фракційна мезотерапія допомагає позбутися зморшок, підтягнути і зволожити шкіру, підсилити мікроциркуляцію і відновити природні процеси в тканинах при мінімальному травмуванні і хворобливості проведення процедури.

Можливість регулювати глибину введення голки і мінімальний ризик побічних ефектів дає фракційній мезотерапії переваги серед ін’єкційних методик. При цьому проведення процедури не займає багато часу, а шкіра відновлюється досить швидко. Інгредієнти коктейлю для введення підбираються індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи особливості шкіри і проблеми, що існують. Проводити таку процедуру можна на обличчі й тілі.

Показання

Фракційна мезотерапія застосовується для усунення глибоких зморшок, ознак старіння шкіри, нерівному рельєфі, для вирішення проблем акне, при тонкій шкірі і мімічних зморшках, для усунення рубців, розтяжок і целюліту.

Дана процедура допомагає прискорити вироблення колагенових і еластинових волокон, допомагає швидше відновити процеси регенерації шкіри, при цьому дозволяючи домогтися видимого естетичного ефекту.

Проведення процедури

Для того щоб підготуватися до процедури фракційної мезотерапії, необхідно відмовитися від вживання спиртного за кілька днів до її проведення, а також виключити препарати, які уповільнюють процеси згортання крові, крім цього, фахівці рекомендують відмовитися від куріння.

Після збору анамнезу, лікар-косметолог очистить шкіру обличчя і продезинфікує ділянку шкіри, на якій буде проводитися процедура. Якщо у вас високий больовий поріг, лікар може запропонувати місцеву анестезію, що зробить процедуру більш комфортною. Але сама по собі фракційна мезотерапія не завдає сильного дискомфорту або болю, оскільки насадки, що використовуються, допомагають з великою швидкістю вводити препарат у шкіру, і ви можете відчувати ефект хлопка. При цьому лікар буде натягувати оброблювану ділянку шкіри, що також знижує хворобливість проведення процедури.

фракционная мезотерапия это

Коктейлі краси

При проведенні процедури використовуються склад препарату, що спрямований на вирішення індивідуальних проблем. Так, в основі препарату основним інгредієнтом може бути гіалуронова кислота, яка допомагає відновити зволоженість шкіри. За допомогою колагену і еластину відбувається розгладження зморшок, при цьому підвищується еластичність шкіри. Вітамін С у фракційній мезотерапії використовується для боротьби з фотостарінням і допомагає освітлювати шкіру, крім цього, такі ін’єкції матимуть антиоксидантний ефект. Різні вітаміни і мінерали, які використовуються в препаратах, допомагають заповнювати ними епідерміс при нестачі, при цьому збалансовуючи обмінні процеси в шкірі. Для корекції жирових відкладень може використовуватися лецитин. Також у складах коктейлів можуть використовуватися й інші активні інгредієнти, які допомагають позбутися набряклості і вирішити проблему розширених судин. Найчастіше у складі таких препаратів використовують споріднені організму речовини або рослинні компоненти, які мають доказову базу у своїх ефектах.

Процедура може тривати від 20 хвилин до години. Після закінчення фахівець накладає заспокійливу маску на шкіру обличчя. Курс становить 5-10 сеансів з перервою у 10-14 днів. При цьому поліпшення стають помітними після проведення 3-4-х процедур. Чим старшою є шкіра, тим більшу кількість процедур необхідно проводити.

Важливо проводити таку процедуру у досвідченого лікаря-косметолога, адже таким чином ви захистите себе від ускладнень, при цьому знайдете можливість дійсно за більш короткий проміжок часу вирішити вашу проблему, оскільки лікар буде підбирати індивідуальну програму під потреби вашої шкіри.

Протипоказання

 • вагітність і період лактації;
 • алергія на компоненти препаратів;
 • гострі вірусні або інфекційні захворювання;
 • шкірні захворювання в гострій стадії, а також пошкодження шкіри;
 • епілепсія і психічні розлади;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • індивідуальні протипоказання.

Фракційна мезотерапія вважається досить безпечною процедурою, яка допомагає підтримувати обличчя і тіло, сповільнюючи процеси старіння і допомагаючи усунути достатню кількість естетичних проблем.

Постпроцедурний догляд

Як і будь-яка процедура, що порушує цілісність шкіри, фракційна мезотерапія вимагає догляду за шкірою після її проведення. А тому:

 • утримайтеся від відвідування лазень і саун, гарячого душу, басейнів і масок, що розігрівають;
 • не користуйтеся декоративною косметикою, щоб уникнути інфікування і закупорки пор;
 • намагайтеся не торкатися місць на шкірі, де проводилася процедура;
 • виключіть активну інсоляцію, алкоголь, куріння;
 • уникайте важких фізичних навантажень.

Якщо на вашій шкірі з’явилися синці або гематоми і вони вас турбують, повідомте про це лікаря, він призначить вам спеціальні креми або мазі для їх усунення. Фракційна мезотерапія досить безпечна процедура, яка не викликає дискомфорту, але все ж ефективність її проведення залежить від лікаря-косметолога, а тому варто ретельно підходити до вибору фахівця.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!