Гарна справа: Марія Караульщук і Тетяна Винник, засновниці LFK

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Гарна справа: Марія Караульщук і Тетяна Винник, засновниці LFK

Засновниці LFK лікарка-косметолог Марія Караульщук та косметологиня-реабілітолог Татьяна Винник ​​розповіли читачам Beauty HUB про історію створення студії, труднощі та перемоги за рік, порадили, з якого віку краще розпочинати курс масажів, а також поділилися планами на 2022 рік.

Розкажіть, будь ласка, з чого почалася історія студії авторського масажу обличчя та неінвазивної косметології?

Все почалося з того, що у місті Києві зустрілися дві гарні самодостатні жінки лікарка-косметолог Марія і косметологиня-реабілітолог Тетяна. Фахові напрями, звичайно, у нас були різні, але філософія і мета виявилися одна на двох. Ми хотіли донести людям ідею натурального методу догляду за шкірою обличчя та користь неінвазивних процедур.

Довго «зшивали» та розробляли методику міофасциального авторського масажу від Тетяни з досягненнями сучасної косметології, в яких дуже добре орієнтується Марія. І нарешті створили унікальні авторські програми з використанням масажу й інноваційної косметики від провідних виробників нашої сучасності.

Так і народилося дітище Культура Любові до свого Обличчя, або англійський варіант LFK (LoveFaceКультура).

Гарна справа: Марія Караульщук і Тетяна Винник, засновниці LFK
Гарна справа: Марія Караульщук і Тетяна Винник, засновниці LFK

На які труднощі ви натрапили на ринку і якими перемогами за цей рік пишаєтеся?

Коли локомотив з ідеєю запустив свій двигун, труднощі перетворились на приємні клопоти. Пошук ідеального приміщення стильної, сучасної, великої дворівневої студії зі скляним фасадом далась нам дуже складно. Як і дизайн і ремонт, усвідомлення такого формату, як Open Space.

Перемога через пів року й отримання нагороди від Meder Beauty Awards «Партнери року» дала нам чітке розуміння, що ми на правильному шляху. Ще однією перемогою вважаємо те, що знайшли свою команду.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Масаж обличчя і косметологія (@lfk_studio_)

Давайте поговоримо про команду: зі скількох людей вона складається і як суворо ви відбираєте майстрів масажу?

Наша команда на цей момент складається з семи висококваліфікованих фахівців. Вони справжні експерти в галузі сучасної косметології та міофасціального масажу.

Всі співробітники проходять спеціалізоване навчання з курсу «Анатомії вікових змін» та «Авторського скульптурного міофасциального масажу», що розроблені нами спеціально для студії Love Face Культура. Тепер абсолютно кожен клієнт може отримати експертну консультацію з питань,  що стосуються профілактики, збереження та корекції вікових змін.

Ми дуже ретельно обираємо спеціалістів до нашої студії. Важливо, що команда поділяє погляди та філософію студії «Love Face Культура». Наша команда – це найважливіший ресурс!

Гарна справа: Марія Караульщук і Тетяна Винник, засновниці LFK

З якого віку варто ходити на масаж обличчя та як довго має тривати курс? На яку вікову категорію ви робите акцент?

Масаж обличчя підходить всім віковим групам, без обмеження за типом шкіри, вираженості вікових змін тощо. Враховувати потрібно лише медичні протипоказання, за умови відсутності патологічних змін. 

Масаж і догляд  – це як стиль життя і фундамент для майбутніх вікових змін. Ми як косметологи-практики рекомендували б усім перед складними косметологічними процедурами спочатку пройти курс масажу обличчя.

Якщо у вас емоційне виснаження, втома або не подобається зображення у дзеркалі, початкові чи виражені вікові зміни – вирушайте на масаж обличчя!

Наші спеціалісти можуть підібрати для будь-якої вікової категорії свій індивідуальний курс масажу та догляду. Чим раніше ви починаєте стежити за собою, тим більш пролонгований результат можете отримати. І він може перевершити всі ваші очікування!

Гарна справа: Марія Караульщук і Тетяна Винник, засновниці LFK

Скільки людей може одночасно обслуговуватися в студії та які послуги мають великий попит?

У нас одночасно можуть отримати послуги 3-4 людини. Стиль Open Space дозволяє не порушувати приватність і комфорт гостей завдяки зонуванню простору студії. 

Найбільш популярні курс міофасціального масажу «Швидка краса» і, звісно ж, косметологічний догляд з використанням професійної косметики Meder Beauty Science, Hydropeptide та Dermaqiest.

Які плани та натхнення ви будуєте на другу половину 2021 року?

Народити студію №2, бо одна дитина в сім’ї росте егоїстом. Також одназу після Нового року ми плануємо залучити використання передових аппаратних технологій. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Масаж обличчя і косметологія (@lfk_studio_)

 Чому читачам Beauty HUB варто звернути увагу на студію LFK?

Ми виділяємося тим, що створили авторську програму, аналогів якої немає в Україні, з’єднали скульптурний авторський масаж обличчя та найсучаснішу косметологію.

Комфорт клієнта, затишок та якість обслуговування студія LFK ставить на перше місце.

Наші косметологи ретельно підбирають для кожного індивідуальні комплекси, залежно від типу шкіри та побажань клієнта.

Ми можемо здійснити вашу мрію – зберегти та відновити вашу красу.

Наш девіз «Продовжуючи молодість, залишайтеся собою».

Гарна справа: Марія Караульщук і Тетяна Винник, засновниці LFK

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також