Гелен Міррен про любов до себе і прості секрети хорошого життя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Гелен Міррен про любов до себе і прості секрети хорошого життя

Гелен Міррен за понад 30 років на сцені здобула стільки титулів та нагород, що всіх і не перерахуєш. Акторка театру й кіно, як ніхто інший, може розповісти про впевненість у собі, любов до власної зовнішності, грамотне дорослішання й секрети хорошого життя.

Про участь у шоу L’Oréal на Тижні моди в Парижі

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Helen Mirren (@helenmirren)

За своє життя я безліч разів виступала на сцені, тому гра на публіку вже у мене в крові. Але найбільше мені подобається в модних показах те, що, на відміну від театру, де всі репетирують і знають, що вони роблять (або сподіваються, що це так), покази — це абсолютний хаос! Але я повинна сказати, що всі справжні моделі такі милі. Вони розслаблені, тому що виходять на подіум регулярно і вже звикли до хаосу. Тим часом я все це дивлюся із захопленням і здивуванням. Вражає той момент, коли всі моделі вишиковуються, виходять на подіум одна за одною, і цей хаос перетворюється в абсолютну гармонію! Це справді захоплює і вражає.

Про макіяж

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Helen Mirren (@helenmirren)

Я завжди імпровізую й наношу якось по-різному, покладаючись на свої почуття. Зазвичай я не перебираю продуктами, а беру те, що потрапить під руку, часто навіть роблю макіяж на ходу. А ще мені подобається порушувати правила. Коли я працюю з візажистом, і він запитує, що мені подобається, завжди кажу: «Моє обличчя — це чисте полотно для вас, робіть те, що вам хочеться, або те, що ви вважаєте доречним!». Тільки так можна дослідити, як покращити свій зовнішній вигляд і більше подобатися самій собі.

Про секрет хорошого життя

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Helen Mirren (@helenmirren)

Не дозволяйте своїй власній невпевненості паралізувати вас. Не надто переймайтеся іншими людьми й не будьте надто ввічливими. Я не маю на увазі, що потрібно бути грубим, я сама дуже ввічлива й ненавиджу хамства. Я про те, що ви повинні бути сконцентровані на собі, робити те, що найбільше подобається саме вам. Час від часу важливо уявляти, що ви бачите якісь речі вперше і спробувати відчути магію в цьому — адже магія є у всьому. Усе, що потрібно, — це бачити світ “новими” очима.

Про підготовку до важливих заходів

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Helen Mirren (@helenmirren)

Зазвичай, якщо в мене запланована подія, подорож чи співбесіда, я підбираю все, що мені потрібно ввечері напередодні. Я розкладаю колготки, білизну, готую одяг, аксесуари та взуття і все, що мені може знадобитися. Це означає, що вранці я не буду хвилюватися й панікувати, бо абсолютно всі деталі готові. Це єдине, що мені допомагає зберігати спокій перед важливими зустрічами.

Про любов до себе

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Helen Mirren (@helenmirren)

До цього потрібно дорости, без сумніву. Це було давно, але я пам’ятаю момент, коли я навчилася посміхатися. У мене завжди були повні щоки (вони й досі такі!), тому я завжди їх всмоктувала. Але неможливо всмоктувати щоки й усміхатися одночасно! Тому в юності я ніколи не сміялася. Але в якийсь момент я усвідомила, що широка щира усмішка — це так чудово! Це набагато приємніше, ніж втягнуті щоки й «модний» вираз обличчя. Відтоді для фото я завжди усміхаюся.

Про дорослішання

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Helen Mirren (@helenmirren)

Моя порада всім жінкам — працювати над собою. В першу чергу, візьміть під контроль свій раціон і знайдіть ті продукти, які змусять вас почуватися добре. Важливо зрозуміти, що все, що потрапляє до нашого організму, впливає на наше самопочуття й навіть прийняття себе. Тому починати важливо саме з цього. Наступний момент — фізичні навантаження. Це не означає, що потрібно відвідувати спортзал. Я вірю в те, що домашні тренування можуть принести чудові результати!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також