Giambattista Valli представив весільну колекцію

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Giambattista Valli представив весільну колекцію

Італійський дизайнер Джамбаттіста Валлі презентував весільну капсульну колекцію свого однойменного бренду. До неї увійшли шістнадцять суконь і один брючний костюм.

Джамбаттіста – не новачок у шлюбній моді. Він уже розробляв весільні наряди для Амаль Клуні, Шарлотти Казірагі, Маргеріти Міссоні і Джесіки Біл. У своїй колекції дизайнер постарався відійти від класичних уявлень про сукні для наречених.

«Насправді вони не зовсім схожі на весільні. Швидше на сукні для особливих випадків. Ви можете уявити собі, як ви розважаєтесь, надівши їх, а це не традиційна для весільного плаття ідея. Молоді і життєрадісні клієнтки звертаються до мене, тому що їм потрібно щось на зразок сукні-заяви, – сказав Валлі в інтерв’ю WWD. – Якщо змінити колір, то ви отримаєте просто приголомшливу вечірню сукню».

Giambattista Valli Bridal 2021
Giambattista Valli Bridal 2021
Giambattista Valli Bridal 2021

Вартість нарядів варіюється від 9 тис. до 29 тис. доларів. Протягом осені капсула Giambattista Valli буде показана в різних містах США на ексклюзивному закритому транк-шоу, яке розпочнеться 9 вересня у Нью-Йорку. Потім вона з’явиться в Європі, Азії і на Близькому Сході.

Нагадаємо, раніше Chanel заявили, що повторять свій останній круїзний показ у Дубаї. Детальніше про це ми розповідали тут.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також